Éjjeli menedék éhes gyomrúaknak

MaxXxburger KecskemétMaxXxburger Kecskemét a térképen

2015. augusztusban, kollégákkal járt ittÉrtékelt: 2015. augusztus 20.
A Belvárost körülölelő Dobó körúton, a buszmegállónál egymást követik a gyorséttermek, ezek egyike a MaxXx Burger. Non-stop 24 órában működnek, mi is este 10 után jöttünk ide enni valamit és beszerezni némi innivalót (a szállodai wellness-elést követően). Egy teljesen egyszerű büfé, neonfényekkel és egyszerű ételekkel.
Én egy MaxXx salátát kértem, és a pultos hölgy egyből felajánlotta, hogy nyugodtan állítsam én össze, milyen összetevőként szeretnék a salátába, szóval teljesen rugalmasan kezelte a rendelést, és utána nem számolt fel extra költséget. A salátába minden került, amit csak szeretek: jégsaláta, paradicsom, lilahagyma, csemege uborka, olívabogyó, feta sajt, reszelt sajt, kukorica és rostonsült csirkemell. Egy visszazárható műanyag dobozban tálalták, és műaanyag evőeszközöket kaptunk, ami ugyan nem valami elegáns, de praktikus megoldás, mert a maradékot egyből lehet magunkkal vinni. Egy fél literes Lipton Ice Teával együtt fizettem 1.370 Ft-ot.
Kollégám tejfölös-fokhagymás tortillát evett sonkával, sajttal és zöldségekkel töltve, sült krumplival.
Kicsi üzlethelyiség, bent az ablaknál csak egy állópult van, kint lehet leülni a napernyő alatt műanyag székekre, s innen nézegetni Kecskemét éjszakai fényeit s az elsuhanó autókat.
Kiszállítást is vállalnak, a városon belül ingyenesen bizonyos fogyasztás felett.
Ételek / Italok:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
MaxXxburger Kecskemét - Külső képMaxXxburger Kecskemét - Külső képMaxXxburger Kecskemét - Étel/italMaxXxburger Kecskemét - Étlap/itallapMaxXxburger Kecskemét - Étlap/itallapMaxXxburger Kecskemét - Külső kép

MaxXxburger további értékelései

2017.05.07a párjával
Már egy párszor jártam itt, sőt rendeltem is. A kiszolgálás változó. Mikor ki van. Néha szörnyen flegmatikusak mások pedig kedvesek. Ételek minőségében nem rosszak. Néha a mennyiségen lepődök meg. Amikor helyben eszem akkor nagyon meg pakolják, ha rendelek meg épphogy. Nem is tudom, azt...
2016.10.05a párjával
Nem is túl régen ültem be hamburgerezni egyet. Gondoltam kipróbálom ezt a kis büfét, hiszen meg tud élni több konkurens burgerező mellett is. A fiatal kiszolgáló nem volt egészen biztos a dolgában. Lehet akkor kezdett éppen, vagy rossz napja volt, de nem volt túl szívélyes velünk. Nem tudta azt...
Hotel Három Gúnár Kecskemét - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.28-ig
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár