Jonathermál Thermál Motel & Kemping Kiskunmajsa

4,2
a 18 kiskunmajsai szállás közül
Ifjúsági szállás, Kemping
Jonathermál Thermál Motel & Kemping Kiskunmajsa
Jonathermál Thermál Motel & Kemping KiskunmajsaJonathermál Thermál Motel & Kemping Kiskunmajsa

Nyuszis Apartman Kiskunmajsa - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással
2025.01.06-ig
Nyuszis Apartman Kiskunmajsa
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Elixír Mórahalom - 2 éjszakás ajánlat
2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Jonathermál Thermál Motel & Kemping Kiskunmajsa vélemények

Kiváló 2017. június 19.a párjával járt itt
Egy családi hét végét töltöttem el párommal összekötve egy kis fürdőzéssel. Először jártunk itt és kellemes meglepetésben volt részünk. Bár a szoba nem volt nagy, de még így is jól éreztük magunkat. A strand nagyon családcentrikus és tiszta. Sok medencéje van. A strand területén található még egy nagy tó is, ami alkalmas fürdőzésre és csónakázásra. Szívesen ajánlom mindenkinek.
Jonathermál Thermál Motel & Kemping Kiskunmajsa - Külső képJonathermál Thermál Motel & Kemping Kiskunmajsa - Külső képJonathermál Thermál Motel & Kemping Kiskunmajsa - Medence/kertJonathermál Thermál Motel & Kemping Kiskunmajsa - Medence/kert
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2015. július 19.családjával járt itt
Többször voltunk már a kempingben sátorozni, amiről csak is jót tudok írni. A környezet nagyon szép, tiszta és rendezett. A naponta 20-30 ember használta mosdókat folyamatosan takarítják, így ez a gyakori látogatás alig észrevehető. Van egy közös konyha helyiség is kialakítva, ahol lehet főzni, mosogatni, és van egy hűtő is, de ebben rendszerint helyhiány volt.
Kiváló 2015. június 20.kollégákkal járt itt
Minden évben elmegyünk a Kiskunmajsai kempingbe a Gyerekekkel. Imádok oda járni. Kis faházat vagy apartmanházat szoktunk bérelni. Kedvesek a recepcion,tiszta környezet,és imádok madárcsicsergésre ébredni. Csakis ajánlani tudom mindenkinek. :)Nem drága megfizethető,és a ott megszállt vendégeknek lehetőségük van olcsóbban megvásárolni a fürdőbelépőt ami csodálatos. Mindenkinek aki oda megy nagyon jó pihenést kívánok.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 98 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 129 feltöltött kép
Kiváló 2014. március 25.a párjával járt itt
Párommal voltunk februárban egy Valentin hétvégén a Jonathermal 4 személyes faházában. Nyaranta gyakran voltunk itt a családunkkal, de igazi meglepetés volt, hogy télen is igazán kényelmes, meleg várt minket a faházban. Még pezsgő is be volt készítve az érkezésünkre. Nagyon tiszta volt minden, a szobák, a konyha rész és a fürdőszoba is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 45 hasznos szavazat
2023. október 1.gyerekekkel járt itt
2000-ben voltunk itt először. Sok gyerekkel először a "katonai" sátorban, emeletes ágyakon. Akkor még csak 3 belső medence, meg 2 külső és az "épített" tó volt. Imádtuk. A következő szint a komfort nélküli kis faház volt. Közel a közös és a termálfürdőhöz is.
Jonathermál Thermál Motel & Kemping Kiskunmajsa - Medence/kertJonathermál Thermál Motel & Kemping Kiskunmajsa - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márNépszerű író - 26 hasznos szavazat
2022. július 10.gyerekekkel járt itt
2 gyermekkel voltunk összkomfortos faházban. Ezek az épületek a fürdővel határos telken vannak, némileg külön a kemping területétől. Közvetlenül a házak mellett lehet parkolni. Ezekben az épületekben 2 kicsi hálófülke van, az egyikben emeletes ágy, a másikban 2 különálló. A nappali jól felszerelt, mikrosütővel, rezsóval, hűtőszekrénnyel, kávéfőzővel, tv-vel.
Jonathermál Thermál Motel & Kemping Kiskunmajsa - EgyébJonathermál Thermál Motel & Kemping Kiskunmajsa - EgyébJonathermál Thermál Motel & Kemping Kiskunmajsa - EgyébJonathermál Thermál Motel & Kemping Kiskunmajsa - EgyébJonathermál Thermál Motel & Kemping Kiskunmajsa - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2020. október 5.gyerekekkel járt itt
Idén júliusban foglaltunk 3 éjszakát unokámmal egy kis pihenésre. Nagyon boldogan indultunk utnak, de sajna az időjárás nem kedvezett - eső esett - igy a fürdő látogatást kihagytuk. Ettől függetlenül jókat játszottunk, beszélgettünk, és kirándultunk pl. Kiskörös Petőfi Emlékház.
2020. június 16.a párjával járt itt
2020 júniusában szálltunk meg ebben a motelszobában. Mi 2 éjszakát töltöttünk el. Mikróval,tv-vel és hűtővel felszerelt szoba fogadott. Fürdőszoba kicsi,tusolóval ellátott, de célnak megfelel. Kedvezményes fürdőbelépőt kaptunk, de sajnos a vírus miatt a termálmedencék nem üzemelhettek. Mi igénybe vettük a masszázs szolgáltatást, nagyon jól esett.
2019. július 22.a párjával járt itt
Motelszobában szálltunk meg a férjemmel 3 éjszakára, júliusban. A fürdő szomszédságában lévő szállás a célnak (alvás) megfelel. Az autónk a szoba előtt parkolt (szemelőtt volt). A szobához tartozik egy kis terasz, így a reggelit ott tudtuk fogyasztani. Hűtő, mikró és szúnyoghálós ajtó, tv van. A zuhanyzónál viszont nincs függöny v.
Jonathermál Thermál Motel & Kemping Kiskunmajsa - Külső kép
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2018. november 11.a párjával járt itt
Többször jártunk már itt főként elő és utószezonban. Ilyenkor érdemes jönni a Gyógyfürdőbe kevesen vannak, nem úgy mint nyáron. A frissen felújított Superior szobát kértünk. Tiszta ágynemű, kényelmes ágy. Kedvetményes fürdőbelépő. Az utóbbi másfél 2 évben emelkedtek az árak, azon túl. hogy felújított szoba, sík képernyős TV.