Ez a hely megszűnt!

2025.01.14-ig
Kerca Bio Farm Kercaszomor
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Pihenés fürdőbelépővel
Pihenés fürdőbelépővel
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness expressz előfoglalással
Wellness expressz előfoglalással
2025.04.30-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Vadkörte Fogadó étterme Kondorfa vélemények

Kiváló 2016. november 8.a párjával járt itt
Mi vacsorázni voltunk. Az étterem nagyon tetszett, rendkívül hangulatos. Fából készültek az étlapok, így csak a fa belső két oldalára van felragasztva az ételválaszték, ami nem túl nagy. Mi azért találtunk kedvünkre való fogást. Szarvaspörköltet fogyasztottunk dödöllével. Egy fiatal felszolgáló szolgált ki minket gyorsan és udvariasan, ahogy kell. Mi itt voltunk a legelégedettebbek az őrségi kirándulásunk alatt.
2016. szeptember 18.a párjával járt itt
Férjemmel ebédeltünk a Vadkörtében. Finom volt a dödölle illetve a tökmagos csirkemell is. Nem vártam gasztronómiai ízorgiát, egyszerű ,nagyon ízletes ételeket kaptunk. A személyzet udvarias ,és gyors kiszolgálásban volt részünk. Babi birka pedig külön műsorral szórakoztatott minket.
Szörnyű 2016. július 30.gyerekekkel járt itt
Két éhes kisgyerekkel ültünk be a Vadkörte Fogadóba egy nyári hétköznap kora délutánján. Két fiatal hölgy szolgált ki. Nagy nehezen vették fel az ital rendelést, hosszas várakozás után az ételrendelést, még hosszabb idő csak az ételek felszolgálása volt, úgy, hogy rajtunk kívül 2 asztalnál ültek.
Átlagos 2015. július 5.gyerekekkel járt itt
Az Őrségben jártunk ismét, most velünk tartott az egyik felnőtt gyermekünk is, szerettük volna meghívni egy finom ebédre. Kerülővel ugyan, de elmentünk a Vadkörte Fogadóba, mivel itt már egyszer isteni ebédet kaptunk. Sajnos a teraszon kevés a hely, így a benti éttermi részben foglaltunk helyet.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 38 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2015. június 7.családjával járt itt
Mikor Őriszentpéteren voltunk, elmentünk kirándulni Kondorfára is. Központi helyen van az étterem, hangulatos tájjelegű épülettel. Kedves a személyzet, jóízűek az ételek. Sokan dícsérték a dödöllét, hogy azt feltétlenül meg kell kóstolni, ha valaki az Őrségben jár, ezért én azt rendeltem. Nem csalódtam.
A lenti értékelések arra az időszakra vonatkoznak, amikor a szálláshelyet még nem a jelenlegi üzemeltető működtette. Ezen értékelések nem befolyásolják a hely aktuális pontozását, helyezését.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2014. január 21.a párjával járt itt
Késő ősszel jártam a Vadkörtében, immáron nem először. Egy Szlovén kirándulásról direkt erre jöttünk haza, hogy itt tudjunk vacsorázni. A hely hangulata fantasztikus, a kiszolgálás, igazi vendégszerető, az étkek pedig kiválóak. Ottjártunkkor nem is étlapról, hanem a napi ajánlatból választottunk, amit feltétlenül ajánlok másoknak is.