Jakab

Jakab adatlapja

Regisztráció2013.09.29
Utoljára itt2014.05.26

Átlagos 2013. október 1.a párjával járt itt
Nemrégiben a Magyar Konyha ajánlása alapján a Káli vendéglőben étkeztünk. Az újság szerint szuper jó ételek, finom ízek várnak ott, de én csalódtam, az ízlésem nem egyezik a Magyar Konyha tesztelőjével. Lehet, hogy nyáron, amikor telt ház van, minden friss, most, az őszi szezonban csak ketten üldögéltünk az étteremben.
Átlagos 2014. január 18.barátokkal járt itt
Január elején jártam az étteremben barátokkal. A hely kissé hideg, a hangulat pocsék, a helységben zsírszag terjeng. A kiszolgáló figyelmes, az első fogás a húsleves hatalmas tálban érkezett. Finom házi májgombóc, átlagos ízek. Másodikként gyerekmenü rántott husi, hasábburgonyával. Hatalmas adag, dupla szelet, finom friss, a krumpli is hibátlan.
Kiváló 2014. január 18.barátokkal járt itt
Nagyon ízlésesen berendezett apartmanok, gyönyörű fürdőszobák, barátságos, kedves házigazdák. Fogadásnál a pálinka, a bekészített kávé, az apró figyelmességek mind-mind vendégszeretetüket dicsérik. Január első hetében töltöttem itt pár napot ismét. Sokadszor kerestem fel a vendégházat, mert mindig elégedett voltam.