Flintstones Étterem Lakitelek

2025.01.01-ig
Tisza Alfa Hotel Szeged

Flintstones Étterem Lakitelek vélemények

Szörnyű 2020. július 13.a párjával járt itt
A 44. főűt mellett,betértünk mert éhesek voltunk. . Pont 11. 18 kor. . Ki volt írva ebéd 12. 00-tól. . Mivel étterem egy forgalmas út mellett gondoltuk azért kapunk valamit. Naivak voltunk. A hölgy közölte, hogy hétvégén sok vendég volt és nincs most semmi, csak 12 óra után. . Ennyi. . Semmi olyan, hogy addig üljenek le valamit inni vagy ilyesmi.
Átlagos 2017. október 17.barátokkal járt itt
2017. augusztusában tértünk be az étterembe. A neve nagyon megtetszett és amikor beértünk hűen tükrözte a nevét. A berendezés nagyon szuperül van megcsinálva és a fa asztalok egyszerűen csodásak. Barátnőm is csatlakozott hozzánk és szeretett volna kérni az ásványvíz mellé citromkarikát, amit azt gondoltuk, hogy nem nagy kérés.
Átlagos 2014. szeptember 5.gyerekekkel járt itt
Ez egy benzinkútnál lévő autóspihenő étterme. Azért Flinestones, mert a kerti padok, és a székek úgy néznek ki, mint a kőkorszaki szaki rajzfilmben, a gyerekeknek egy „autó” is rendelkezésre áll, igaz fixen lecsavarozva. Belül inkább kocsma kinézete van, mint étterem. Bárpult, a bárnál székek, de vannak boxos asztalok is.