Marcali Városi Fürdő és Szabadidőközpont Marcali

3,7
városi Termálfürdő közül
Termálfürdő
Marcali Városi Fürdő és Szabadidőközpont Marcali
Marcali Városi Fürdő és Szabadidőközpont MarcaliMarcali Városi Fürdő és Szabadidőközpont Marcali

Port Étterem & Panzió Balatonmáriafürdő - Reggelis ajánlat
2024.09.29-ig
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Marcali Városi Fürdő és Szabadidőközpont Marcali vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 121 feltöltött kép
Érdekes 2020. augusztus 3.barátokkal járt itt
A fürdő nagyon szép környezetben található. A parkolás ingyenes, a belépő ára kedvező. Egy közepes hőfokú medencét hiányoltunk, mert a normál vizes csak akkor volt kellemes, ha mozgott benne az ember, a gyógyvizes pedig egy kicsit túl meleg volt. Nem sokáig lehetett benne tartózkodni.
Marcali Városi Fürdő és Szabadidőközpont Marcali - Marcali Városi Fürdő és Szabadidőközpont Marcali - Marcali Városi Fürdő és Szabadidőközpont Marcali - Marcali Városi Fürdő és Szabadidőközpont Marcali - Marcali Városi Fürdő és Szabadidőközpont Marcali - Marcali Városi Fürdő és Szabadidőközpont Marcali - Marcali Városi Fürdő és Szabadidőközpont Marcali - Marcali Városi Fürdő és Szabadidőközpont Marcali -
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. augusztus 14.barátokkal járt itt
Marcali kis város. A Balatontól nem messze. A fürdője ugyanekkora. Falatka. A belépő, a nagyobb fürdőkéhez képest olcsóbb, de nem olcsó. Parkolás, jééééé, ingynes. . . ez azért szokatlan. Szép, hangulatos és rendezett. . . de. . . ha már van egy gyógyvizes fürdő akkor fejlesszünk, könyörgöm!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 161 feltöltött kép
Érdekes 2018. február 1.a párjával járt itt
Maga a fürdő nem rossz, de rendkívül korlátolt, kisvárosi szint. Ne várjuk, hogy a zalakarosi vagy a hévízi szintet hozza. Kivül belül szép és kulturált, parkolás ingyenes, emlékeim szerint 1800ft volt a belépő, de marcali kártyával 1300ft. Van szauna, pezsgőfürdő, gőzkabin, kinti medencék, csúszda, nagy tér, sportolásra alkalmas helyek pl strandröplabdára.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. augusztus 28.a párjával járt itt
Balatoni nyaralásunk alatt pár hűvösebb nap sarkalt minket arra,hogy felkeressük a marcali fürdőt. A parkolás a fürdő előtt ingyenes, az dicséretes. Buzsákon a Csiszta fürdő előtt fizetni kell érte,nem vendég barát :((( Itt ez rendben volt. Maga a fürdő szép,tágas ,rendezett. A kinti meleg vizes medence jól esett a hűvös nyári napon.
Átlagos 2016. június 15.a párjával járt itt
Érdekes - talán ez a szó a megfelelő összegzés erre a helyre. Voltam már itt a téli időszakban - akkor kiábrándító volt. Voltam többször a nyári-őszi időszakban akkor vegyes érzésekkel távoztam. A büféjük szörnyű. . . drága, kelletlen, pofátlan egy állatorvosi ló.
Kihagyhatatlan 2016. február 14.a párjával járt itt
Balatoni nyaralásunk során sikerüt kifogni azt az egy hetet, amikor az egyébként forró nyáron rossz idő volt, ezért a közeli gyógyfürdőket kerestük fel. Egyik utunk a Balatonberényhez közel fekvő Marcali fürdőbe vezetett. Kellemes meglepetés ért minket, mert sokkal rosszabbra számítottunk.