Benevár Étterem Mátrafüred

Benevár Étterem Mátrafüred
Benevár Étterem MátrafüredBenevár Étterem Mátrafüred
Benevár Étterem MátrafüredBenevár Étterem Mátrafüred

Benevár Étterem Mátrafüred bemutatkozása

A Benevár éttermet a Mátra szívében találjuk, mely több évtizedes hagyománnyal rendelkezik. Az étterem egész évben nyitva tart, ahol házias ízekkel és udvarias kiszolgálással várják a betérőket.

Avar Hotel Mátrafüred - Napi árak félpanziós ellátással
Hunguest Saliris Egerszalók

Benevár Étterem Mátrafüred vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2015. február 12.a párjával járt itt
MINDIG itt eszünk ha a mátrába jövünk. vad ételek a kedvencünk itt a legjob és árban is verhetettlen ,levest is ajánlom nagy adag a deszert is isteni finom somloi sok habbal minden tökeletes ropogot a kandaloba a tüz kint esett a hó,finom volta mátrai bor is haza is vittünk belöle 1 üveggel.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 33 helyen első értékelőNépszerű író - 62 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 181 feltöltött kép
2014. augusztus 7.barátokkal járt itt
Egy ismerősömmel a Mátráházán szálltunk meg, majd az egyik nap elindultunk éttermet keresni. A Benevár mellett álltunk meg, mert jól nézett ki kívülről. A pincér felvette a rendelést, majd az egész éttermet elkezdték az esti lagzihoz átrendezni. Kihozták az ételt, nekifogtunk az ebédnek, majd kb csak a széket nem húzták ki alólunk, hogy siessünk már.
Átlagos 2023. május 30.családjával járt itt
Pár évvel ezelőtt jártunk ezen a helyen és nem volt kérdés,hogyha újra itt járunk ,csak itt étkezünk. Töltött rántott szeleteket rendeltünk. A húsok papírvékonyra voltak kiverve,ami számomra kiábrándító. A lányom sült burgonyája alatt kb fél deciliter olaj állt,szalvétávak itatgattuk a tányérról.
Átlagos 2021. szeptember 3.családjával járt itt
Családi nyaralás alkalmával ezt a hangulatos kerthelyiséggel rendelkező éttermet szemeltük ki az ebédünk elfogyasztásához. A pincér udvarias, bár nem túl kedves. A megrendelt étel felszolgálása után nekünk kellett jelezni, hogy evőeszközt nem kaptunk. Ezt ugyan gyorsan pótolták, de a tisztaságával nem voltam megelégedve.
Átlagos 2020. október 1.gyerekekkel járt itt
A Mátra fiatalkorom óta az egyik kedvenc kirándulóhelyem, sokszor járunk mert közel van a lakóhelyünkhöz. A Benevár Étteremben is többször étkeztünk, sosem vártunk sokat, de azt meg is kaptuk. A hely átlagos, sokkal többet ki lehetne hozni belőle, főleg ami a designt illeti, mert ez a tipikus semmilyen belső elég unalmas és lehangoló.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 52 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. október 26.a párjával járt itt
Újra megpróbáltuk. Már csak azért is, mert a párom rántott tonhalra éhezett, és a környéken sehol nincs az étlapon. A mostani alkalommal a sör hideg volt és friss. Az alkoholmentes megint nekem jutott. A levest hamar megkaptuk, a májgaluskáról nem tudott rosszat mondani a barátnőm, de a Jókai bablevesről meg kellett állapítanom, hogy nem olyan, mint volt.
Átlagos 2014. november 18.a párjával járt itt
Utazás közben ebédelni mentünk be. A neten választottam ki hogy hol álljunk meg. Szép, tiszta kulturált étterem. A felszolgáló tette a dolgát, de eléggé morcos volt. Kérdéseinkre válaszolt, de a kedvesség hiányzott. A leves finom volt, de a főételnek választott fogásnál a köret hideg volt (sült krumpli).
Gyenge 2024. február 26.családjával járt itt
Gyakran kerestük fel az éttermet, ha Mátrafüden pihentünk. Az ételek minősége mindig rendben volt, a kiszolgálás teljesen átlagos, elfogadható. Azonban legutóbbi ebédünk kiábrándító volt. Jelentősen, szembetűnően kisebb adagok, a leves elfogyasztása után 40 perccel érdeklődni kezdtem a főételek után. Jelen pillanatban nem ajánlanám, amit én sajnálok a legjobban.
Gyenge 2019. május 27.gyerekekkel járt itt
Ha erre jártunk, betértünk minden esetben. Az utolsó alkalommal is furcsa volt, hogy a pincér az asztalon maradt sült krumplit hanyagul a földre söpörte amikor leültünk, de a mostani mindent felülmúlt. Gyereknap alkalmával gondoltuk, hogy telt ház van, de bent akadt hely azért. Bementünk, pincért alig láttunk, magunknak rendeztük el a helyet.
Gyenge 2014. szeptember 11.a párjával járt itt
Sajnos a legutóbb csalódtam a Benevárban. Régóta odajártunk a családommal, az egyik ballagásom is ott volt tartva egy jó pár éve. Most a párommal mentünk fel egy régóta tervezett vacsira. Kikértük a sajátunkat. Közben láttam, hogy a szomszédos asztalokhoz milyen szép, gusztusos, díszes ételeket hoznak ki.