Erika Cukrászda Mezőhegyes

Hunguest Hotel Gyula
Aqua Hotel Gyula - Napi árak félpanziós ellátással
Aqua Hotel Gyula

Erika Cukrászda Mezőhegyes vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2452 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25988 feltöltött kép
2024. május 12.barátokkal járt itt
Az Erika cukrászdába az elmúlt fél évtizedben két ízben is betértem, először 2020ban, amikor egy Rákóczi túróst ettem, majd idén áprilisban egy kedves, édesszájú jóbarátommal, aki Eszterházyt evett, jómagam pedig valami klasszikusat, aminek a nevére nem emlékszem. A kiszolgálás kedves, ezért nincs is szívem 3 pontot adni nekik, egyébként a sütik a fősodorba illeszkednek. Az árak kedvezőek.
Erika Cukrászda Mezőhegyes - EgyébErika Cukrászda Mezőhegyes - EgyébErika Cukrászda Mezőhegyes - EgyébErika Cukrászda Mezőhegyes - EgyébErika Cukrászda Mezőhegyes - EgyébErika Cukrászda Mezőhegyes - EgyébErika Cukrászda Mezőhegyes - EgyébErika Cukrászda Mezőhegyes - EgyébErika Cukrászda Mezőhegyes - EgyébErika Cukrászda Mezőhegyes - EgyébErika Cukrászda Mezőhegyes - EgyébErika Cukrászda Mezőhegyes - Egyéb