Nimród Büfé Mezőhegyes

Tavaszi ajánlat
2024.11.29-ig
Hotel Hőforrás Gyula

Nimród Büfé Mezőhegyes vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2452 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25988 feltöltött kép
Átlagos 2024. május 11.egyedül járt itt
A Nimród büfé valójában kocsma, mint megannyi időközben profilt váltott falusi étterem, vendéglő és más egység, melynek étkezéssel kapcsolatos szolgáltatásaira nem volt igény. Jómagam egy Neuberg sört kértem itt elvitelre és egy paradicsomitalt ittam helyben. A sör a legrosszabbak közül való, de legalább nem kerül sokba.
Nimród Büfé Mezőhegyes - EgyébNimród Büfé Mezőhegyes - EgyébNimród Büfé Mezőhegyes - EgyébNimród Büfé Mezőhegyes - EgyébNimród Büfé Mezőhegyes - EgyébNimród Büfé Mezőhegyes - EgyébNimród Büfé Mezőhegyes - EgyébNimród Büfé Mezőhegyes - EgyébNimród Büfé Mezőhegyes - EgyébNimród Büfé Mezőhegyes - Egyéb