Fura vacsorakitérő

Hangulat Söröző & Pizzéria MezőkovácsházaHangulat Söröző & Pizzéria Mezőkovácsháza a térképen

Átlagos 2024. februárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. február 21.
Volt egy elképzelésem Mezőkovácsházán, hogy hová mennék vacsorázni, ugye a netről okoskodik az ember gyereke, aztán kinéztem valami jól hangzó Aranykacsát, és gondoltam is, hogy elmegyek oda. De aztán a telefon is azt mondta, meg a helyiek is. hogy az már bezárt. Egy rákérdezés után kiderült, hogy van valami "Hangulat" nevű evőhely, alig 1-2 száz méterre a szállásomtól. Hát azt kerestem fel, mert él bennem a vikingek felfedező vére. Ha azt mondom, hogy vegyes benyomást kellett, nem mondtam semmit. Az utcai "kerthelyiségben" sötét helyi arcok ittak a februári fagyos estében, bent nem keltett rossz benyomást ránézésre a hely, talán jobb napokat is látott, a benti ivók kedélyesen átkiabáltak egymásnak sokméteres tereken át, miközben fogyott a lé. Mafláztam a pultnál, kérdeztem, hogy lehet itt enni? És mit? Erre ingerülten odavágott a nő elém egy lapot, azon egy tollal sok dolgot áthúzott, aztán mondta, hogy itt van. Félve, pislogva megkérdeztem, hogy akkor rántott gomba az van? Válasz valami ilyen volt, hogy most akkor kér vagy nem kér? Hát ha szabad.,... Nem, nálunk ez nem így megy! iszik vagy nem iszik? Majd azután, ha ettem, ha úgy lehet. Nem, nálunk ez nem így megy. Előtte akkor iszik vagy nem? Hát, ha kell és ez a szokás... Na most akkor eldöntötte már, hogy mit akar, vagy mit csináljunk? Kérem, akkor iszom előtte is, ha azt kell.. Na jó, ebből elég volt, majd szóljon, ha eldöntött valamit, addig kimegyek a konyhába a rendeléssel. Jaj! Hát akkor Unicumot! Szilvásat, ha lehet! Azt kérek! Na végre! Kicsit vagy nagyot? Kicsit! És így is lett, közben megkaptam még egyszer, hogy nálunk ez nem így megy. Mondtam, hogy és az étel után innék egy Pilsnert! Na jó menjen innen, üljön le valahol, aztán majd kiviszem. Engedelmesen megittam az Unicumot, vártam és elfogadható időn belül meg is kaptam a rántott gombát krumplival, tartárral, nem mertem nem megenni, majdnem mind elfogyott, aztán óvatosan jeleztem, hogy már ettem, és innék a megbeszéltből. Megkaptam az üveges Pilsnert, végül mindezért viccesen keveset fizettem, összességében mindenért 2670 forintot, de elhatároztam, hogy következő este inkább valami vallási böjtöt tartok, akármilyen Isten nevében.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Gyenge
Hangulat:Gyenge
Tisztaság:Átlagos
Hangulat Söröző & Pizzéria Mezőkovácsháza - Étlap/itallapHangulat Söröző & Pizzéria Mezőkovácsháza - BelsőHangulat Söröző & Pizzéria Mezőkovácsháza - BelsőHangulat Söröző & Pizzéria Mezőkovácsháza - BelsőHangulat Söröző & Pizzéria Mezőkovácsháza - Étel/ital
Arcanum Hotel Békéscsaba - Fedezzük fel Békéscsabát ajándék Árpád-fürdő belépővel
Fedezzük fel Békéscsabát ajándék Árpád-fürdő belépővel
2024.12.29-ig