Hársfák Apartman Mezőkovácsháza

Hunguest Hotel Gyula
Napi árak félpanzióval
Bordűr Wellness Hotel és Szőnyegmúzeum Békésszentandrás

Hársfák Apartman Mezőkovácsháza vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 706 városban járt márFelfedező - 2282 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44026 feltöltött kép
Átlagos 2024. február 19.egyedül járt itt
Így utólag nehéz megmagyarázni, hogy miért választottam szálláshelyemül Mezőkovácsházát, azt képzeltem talán, hogy de jó, így aztán minden megfelelő távolságra van, bejárok jobbra is, balra is, meg lefelé, felfelé mindent, aztán kiderült, hogy ostoba ötlet volt, esténként 50 kilométereket autóztam haza rosszminőségű, néptelen utakon a sötétben.
Hársfák Apartman Mezőkovácsháza - Külső képHársfák Apartman Mezőkovácsháza - FürdőszobaHársfák Apartman Mezőkovácsháza - FürdőszobaHársfák Apartman Mezőkovácsháza - FürdőszobaHársfák Apartman Mezőkovácsháza - BelsőHársfák Apartman Mezőkovácsháza - BelsőHársfák Apartman Mezőkovácsháza - BelsőHársfák Apartman Mezőkovácsháza - BelsőHársfák Apartman Mezőkovácsháza - EgyébHársfák Apartman Mezőkovácsháza - EgyébHársfák Apartman Mezőkovácsháza - EgyébHársfák Apartman Mezőkovácsháza - EgyébHársfák Apartman Mezőkovácsháza - EgyébHársfák Apartman Mezőkovácsháza - EgyébHársfák Apartman Mezőkovácsháza - SzobákHársfák Apartman Mezőkovácsháza - SzobákHársfák Apartman Mezőkovácsháza - SzobákHársfák Apartman Mezőkovácsháza - Külső képHársfák Apartman Mezőkovácsháza - Külső kép