Mert kaland az élet!

Hársfák Apartman MezőkovácsházaHársfák Apartman Mezőkovácsháza a térképen

Átlagos 2024. februárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. február 19.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Így utólag nehéz megmagyarázni, hogy miért választottam szálláshelyemül Mezőkovácsházát, azt képzeltem talán, hogy de jó, így aztán minden megfelelő távolságra van, bejárok jobbra is, balra is, meg lefelé, felfelé mindent, aztán kiderült, hogy ostoba ötlet volt, esténként 50 kilométereket autóztam haza rosszminőségű, néptelen utakon a sötétben. És hát a szállás na jó, 8000 forint egy éjszakára, mit vársz ennyiért? Hogy mi legyen? Hát ebben nincs szauna, vacsora, reggeli, wellness ebben van egy volt bolthelyiség, az utcáról valaha itt egy ajtó nyílt, nem tudom, mit árultak itt, de valahogy működtetett falusi szálláshelyet csináltak belőle. Több másik is van a ház területén. Ennek az az egyik baja, hogy három fala nyitott az éjszakai fagyokra, nehéz kifűteni. Van egy icipici belépő, az a konyha is egyben, a gázórán van a teáskanna, van kávéfőző, hűtő, vízmelegítő, mikró... edény alig. A mosogatóban volt egy határozottan kávéfoltos, mosatlan bögre. Mondjuk a WC-ben meg egy beleejtett WC-kefe fogas nincs, a szekrény be van zárva, nem tudod hová tenni a kabátodat, ruhádat, viszont a TV működik, a klíma működik, WiFi van, jó erős, jelszó nélkül is. Melegvíz is van. A fürdőszoba azért hagy némi kívánnivalót maga után, kicsi a csap, ha belehajolsz, bevered a fejed a polcba. De azért a WC-t lehet használni, zuhanyozni is lehet, meg mosakodni is. Sajátos ízléssel van berendezve a szoba, de ez nem követelmény, nem esztétikába mentem. Az viszont kellemetlen, hogy a szék határozottan megy szét alattad, ha ráülsz. Állítólag a fene asztalos nem jön, nem csinálja meg, pedig már szólva lett neki régen. A házinéni, Erzsike nagyon kedves, kommunikatív, sokat lehet vele beszélgetni, csapong a témák között akár órákig úgy, hogy te az utcán állsz a hidegben, ő meg az ablakán hajol kifelé, úgy tűnik, ez itt az iroda és így működik, megvitattunk mindent, mindenről volt véleményünk, hát így megy ez. De a legrosszabbat még nem mondtam anyám, a kakasok a büdös, rohadt, francos kakasok, éjjel 3-kor (!!!) kezdik, arra ébredtem, azt hittem, már megőrülök, fogadkoztam, hogy a környék összes rókáját, menyétjét, görényét lefizetem bármivel, csak ezt valahogy oldják meg rettenetes! És megszakítás nélkül! Szinte alig vettek levegőt, csak nyomták, nyomták és nyomták... hát ilyen a falusi élet, mondta Erzsi néni, ezt így kell megszokni, ezek az állatok nagyon szaporák, a bokorban tenyésznek, de most már majd rendet csap közöttük, vasárnap kakaspörkölt lesz, az egyik pesti vendég a közelmúltban azt mondta, hogy igaza volt Zámbó Jimmynek, amikor inkább főbe lőtte magát a kakasok miatt, mert megérti, ő is arra készül Na, hát ilyen ez. Aztán vigyázz, ha idejössz, a kertben ne állj a kocsival a szomszéd ház fala mellé, mert bármikor leomolhat, és nem is ismerik a tulajt, nem tudnak neki szólni, hogy dől szét a ház... de Erzsi néni nagyon kedves, sokat lehet vele beszélgetni és mindezek tudatában gyere ide, ha ide szeretnél jönni.
Személyzet:Átlagos
Tisztaság:Gyenge
Kényelem:Gyenge
Szolgáltatások:Átlagos
Elhelyezkedés:Átlagos
Hársfák Apartman Mezőkovácsháza - EgyébHársfák Apartman Mezőkovácsháza - EgyébHársfák Apartman Mezőkovácsháza - EgyébHársfák Apartman Mezőkovácsháza - EgyébHársfák Apartman Mezőkovácsháza - EgyébHársfák Apartman Mezőkovácsháza - EgyébHársfák Apartman Mezőkovácsháza - BelsőHársfák Apartman Mezőkovácsháza - BelsőHársfák Apartman Mezőkovácsháza - BelsőHársfák Apartman Mezőkovácsháza - BelsőHársfák Apartman Mezőkovácsháza - FürdőszobaHársfák Apartman Mezőkovácsháza - FürdőszobaHársfák Apartman Mezőkovácsháza - FürdőszobaHársfák Apartman Mezőkovácsháza - Külső képHársfák Apartman Mezőkovácsháza - Külső képHársfák Apartman Mezőkovácsháza - Külső képHársfák Apartman Mezőkovácsháza - SzobákHársfák Apartman Mezőkovácsháza - SzobákHársfák Apartman Mezőkovácsháza - Szobák
Arcanum Hotel Békéscsaba - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.29-ig