Zsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd ★★★★

Zsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd
Zsóry Hotel Zen & Spa MezőkövesdZsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd
Zsóry Hotel Zen & Spa MezőkövesdZsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd

Zsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd bemutatkozása

A négycsillagos színvonalú Zsóry Hotel Fit a matyó népművészetéről híres Mezőkövesd közelében, az országos hírű Zsóry Gyógy- és Strandfürdőtől 600 méterre található. Vendégei tökéletes kikapcsolódását kényelmes szobái, wellness és fitness részlege, valamint remek elhelyezkedése garantálja.

Fenyő Panzió Mezőkövesd - Napi árak
Fenyő Panzió Mezőkövesd
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár - Kastélyélmények 3 éjszakától kedvezménnyel
Kastélyélmények 3 éjszakától kedvezménnyel
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Zsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd vélemények

Kiváló 2021. október 27.a párjával járt itt
Már kétszer is választottuk szálláshelyül a hotelt. Tavaly a pandémiás időszak korlátozásainak feloldása után mi voltunk az első vendégeik jún. 15. -től. Kitűnően főznek, az ételínálat bőséges, választékban is sokféle. A személyzet kedves, figyelmes, nagyon jól esett hogy 1 év múltán is megismertek bennünket.
2021. október 20.a párjával járt itt
Sajnos elég régen, 2021 áprilisában voltam utoljára pihenni, és szerencsére Mezőkövesdre esett a választásom. A hely pedig a Zsóry fürdő Zen és Spa volt. Csak jót tudok mondani. Nagyon udvarias személyzet, kényelmes szoba. Az ételek pedig fantasztikusak voltak. Csend, nyugalom. Bármikor visszamennék!
2021. október 11.a párjával járt itt
Alapból rendbe lenne a szálló, ha egy kevéskét a belső kisebb javításokra szentelnének./lépcsőn szőnyeg stb/
Ami zavaró, hogy a WC lehúzása nem funkcionális, nem jól működik.
A 4 csillag szerintem egy kicsit túlzás!
Szörnyű 2021. szeptember 5.a párjával járt itt
Tisztaság hagy némi kívánnivalót magaután. A szőnyegek kopottak és koszosak. Ablakok koszosak,karnis és függönxy közt pókháló. Vacsora kiírva az étkező ajtajára hogy 18-20 ig
Majd átjavítva hogy 17:30-20 ig ezzel nincs is gond de hogy odamegyek 19 órakor és azt mondják hogy elkéstek a vacsoráról mert jönnek a focisták vacsorázni!
Gyenge 2020. október 28.a párjával járt itt
Sajnos a szálloda nem éri el a 4 csillagot. A szobában a padlószőnyegen futó szőnyeg van amit évek óta nem simítottak ki, fel lehet bukni benne, a hűtő csak dekoráció, nem működött. A közös terekben is érdekesek voltak a szőnyegek, koszosak, foltosak , a recepciónál a kanapék repedezettek, elhanyagoltak (Ez az első amit lát a vendég).
Átlagos 2020. május 27.a párjával járt itt
Húsvéti szünetben élveztük a hotelt, sajnos nagyon rossz időnk volt, így nem mehettünk strandolni, csak a wellness részlegre. Nekem a kén illata most sem megy ki az orromból, de ez a víz ezzel jár, jót tett az ízületeinknek. Én nem tapasztaltam semmiféle hiányosságot, tetszett minden, jó volt a húsvéti menü is. Bármikor visszamennénk.
Szörnyű 2019. december 31.a párjával járt itt
A feleségemmel a karácsonyt szerettük volna eltölteni ebben a 4 csillagosnak nevezett turista szálláson. Már érkezésünkkor láttuk, hogy egy levitézlett, elhanyagolt épülethez értünk. Mindenhol sár az udvar elhanyagolt nem karbantartott. Belépve az 50-es évek hangulatát idéző retro belső fogadott. Dec 24-én 12:30 óra körüli időben érkeztük.
Zsóry Hotel Zen & Spa válasza
A valótlanságoktól hemzsegő "értékelés"-re nem is érdemes szót vesztegetni, mindössze annyit jegyeznénk meg, hogy a vendég 3 napos ottartózkodás után árengedményt próbált kicsikarni (van az a pénz, amiért nem hangos a mosógép? ), majd fizetés nélkül távozott. Ezért, illetve a becsületsértő állításokért megindítottuk a jogi eljárást
2020. január 4., Zsóry Hotel Zen & Spa, üzemeltető
Szörnyű 2019. november 27.a párjával járt itt
Két hete voltunk ebben a "hotel"-ben a férjemmel, 2 éjszakát töltöttünk ott. Ilyen régi, lestrapált szobát életemben nem láttam. A falakon beázások nyomai, amit tapéta darabokkal (minden darab más színű)próbáltak eltakarni.
Szörnyű 2019. október 3.a párjával járt itt
2019 szeptember végén jártunk a szállodában,ahol két éjszakát töltöttünk el félpanziós ellátással. A szálloda környéke saras, az udvar rendezetlen. A szobánkban az ágyban lévő matracok kifeküdve,rossz állapotúak voltak. A fürdőszoba penészes, a wc alig öblített,kevés pipere polc,nem volt vízforraló. A reggeli maga volt a borzalom.
Gyenge 2019. augusztus 13.a párjával járt itt
2019 július közepén voltunk a szállodában, 3 éjszakát töltöttünk ott. Már az első nap ott akartam hagyni, de a férjem rábeszélésére maradtam, nem akart pár nap miatt cuccolni más helyre. Mondván "csak kibírjuk a 3 éjszakát"
Nagyon szocreál az egész. A kis Wellness részleg az tetszett, kicsi de tiszta volt.
Zsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd - BelsőZsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd - BelsőZsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd - KörnyékZsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd - Belső