Engler Hotel étterme Mosonmagyaróvár

2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Engler Hotel étterme Mosonmagyaróvár vélemények

Átlagos 2016. szeptember 20.családjával járt itt
Családi rendezvényen jártunk itt, idő hiányában döntöttünk úgy, h itt költjük el az ünnepi családi ebédet. Hétköznap v. simán beülni nagyon jó a hely v. vízi túrázóknak v. az udvar is nagyon tetszett sportosan, lazán. Ünnepre nem ajánlom. Az ételek nagyon finom ízűek voltak, az italválaszték nekünk nem felelt meg, mert olyasmit is kértünk volna, ami nem szerepelt az itallapon.
Átlagos 2016. március 29., kollégákkal járt itt
Az Engler Hotelben már jártunk egyszer pár évvel ezelőtt, akkor nemcsak étkeztünk, hanem meg is szálltunk itt, átutazóban Ausztria felé. Legutóbb munkaügyben jártunk Mosonmagyaróváron, s mivel gyönyörű a környezet ezen a részen, ismét felkerestük. A 3 csillagos szálloda és étterem a Mosoni-Duna partján áll, a belvárostól távol, csendes, természetközeli helyen.
Kiváló 2016. február 10., kollégákkal járt itt
Gyönyörű környezetben egy otthonos étterem kiváló ételekkel és udvarias kiszolgálással.
Az étterem gyönyörűen felújítva, a felszolgálók kedvesek, udvariasak, az ételek finomak és mindez egy családias környezetben.
A mosoni Duna partján található, jobb időben sokféle családbarát programmal, néha egy egy híres étterem szakácsával és ismert emberekkel várják a vendégeket.