4,7
városi Termálfürdő közül
Termálfürdő
Bio Flexum - Termál Gyógyfürdő Mosonmagyaróvár
Bio Flexum - Termál Gyógyfürdő MosonmagyaróvárBio Flexum - Termál Gyógyfürdő Mosonmagyaróvár

Bio Flexum - Termál Gyógyfürdő Mosonmagyaróvár bemutatkozása

A Flexum Thermal & Spa-ban 7 állandóan üzemelő, különböző vízhőfokú termálvizes élménymedence várja a gyógyulni, pihenni, sportolni vágyó vendégeket. A gyógyfürdő 2000 méteres mélységből felszínre törő, 74  fokos, gyógyhatásában rendkívül gazdag termálvize minden korosztály körében közkedvelt.

Aquasol Resort Mosonmagyaróvár - Napi ár reggelivel
Előfoglalási áreső
2024.11.28-ig
Magdalena Apartman Győr

Bio Flexum - Termál Gyógyfürdő Mosonmagyaróvár vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
Érdekes 2016. március 5.kollégákkal járt itt
A fürdő honlapján olvastam, miszerint Európa 5 legjobb hatásfokú gyógyvízzel rendelkező fürdői közé sorolható. Ezt nem vitatom, de az tény, hogy hazánk fürdői közül szerintem akár hazai, akár nemzetközi viszonylatban sem tartozik a legismertebbek közé.
Bio Flexum - Termál Gyógyfürdő Mosonmagyaróvár - Bio Flexum - Termál Gyógyfürdő Mosonmagyaróvár - Bio Flexum - Termál Gyógyfürdő Mosonmagyaróvár - Bio Flexum - Termál Gyógyfürdő Mosonmagyaróvár -
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 11 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.
Bio Flexum - Termál Gyógyfürdő Mosonmagyaróvár a térképen
9200 MosonmagyaróvárKígyó utca 1.
Éjszakai fürdőzés
nincs