Kiváló ételek, remek kiszolgálás, hangulatos beltér

Cserebogár Zamat Bár NagykanizsaCserebogár Zamat Bár Nagykanizsa a térképen

Kiváló 2022. júniusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. július 7.
A Cserebogár Zamat bárra véletlen akadtam rá, séta közben. Valójában pont ilyen helyeket kerestem.
Tetszett a krétás felírás, ami nagyjából így szólt: mi az, ami nálunk nincs: vizezett koktél, szőlőt nem látott bor, szőlőt nem látott borból fröccs, kirántott hús sült krumplival. S ami van, az nyilván minőségi ételek és italok sora.
Élmény volt elbeszélgetni az üzletvezető tulajdonossal.
Ittam helyben egy-egy kóstolót a két csapolt sörből, kóstoltam egy remek fehérbort és vettem egy palack kézműves sört otthonra.
Nagyon jó élmény volt itt lenni, alig várom, hogy valamikor a konyhát is kipróbáljam.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Cserebogár Zamat Bár Nagykanizsa - EgyébCserebogár Zamat Bár Nagykanizsa - EgyébCserebogár Zamat Bár Nagykanizsa - EgyébCserebogár Zamat Bár Nagykanizsa - EgyébCserebogár Zamat Bár Nagykanizsa - EgyébCserebogár Zamat Bár Nagykanizsa - Egyéb

Cserebogár Zamat Bár további értékelései

2021.06.28barátokkal
Nagykanizsa egyik gyöngyszeme vendéglátás szempontjából a Cserebogár Zamat bár. Kiváló ételek, vadkovászos kenyérkék, finom krémlevesek és sültek. (A vadkovászos kenyérke a gyengém, valami isteni!) Mint minden kezdő vállalkozásnak, van mit tanulnia...de összességében a koncepciója, ízei,...
Hotel Touring Nagykanizsa - Napi árak
2025.09.16-ig