M55 Bisztró & Pizzéria Nagykanizsa

25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

M55 Bisztró & Pizzéria Nagykanizsa vélemények

Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2019. március 7.egyedül járt itt
Nagykanizsa, csodás kisváros sok-sok étteremmel. Közülük kinézetre, fiatalos megjelenésével ki is emelkedik az M55 Bisztró a város szívében. Azonban a fiatalos, tetszetős külcsíny csak egy dolog. Az étlap kínálata inkább zavarbaejtően sok, - Gordon Ramsey tutira kacifántos ír káromodással indítana náluk.
Szörnyű 2017. május 19.egyedül járt itt
Volt aki dicsérte, gondoltam kipróbálom. Délben tértem be és az állandó menüből választottam. Az tény, hogy az állandó menü ajánlat bőséges, a többi belvárosi étteremhez képest. A minőség azonban elmaradt a várakozásomtól. Olyan semmilyen volt, amit kaptam. A pincér elég kelletlenül viselkedett, mintha zavarta volna, hogy a vendéget megint ki kell szolgálni.
2016. március 28., kollégákkal járt itt
Nagykanizsára érkezve itt ebédeltünk először, a helyi kollégák ajánlása alapján. A belvárosban könnyen megközelíthető helyen található fiatalos hangulatú, újszerű - 2015 tavaszán nyitott - étteremben hétköznap ebédidőben szinte minden asztal foglalt volt, emiatt a kiszolgálás nem volt tökéletes, az egyik pincér(tanuló?
M55 Bisztró & Pizzéria Nagykanizsa - Külső képM55 Bisztró & Pizzéria Nagykanizsa - Étlap/itallapM55 Bisztró & Pizzéria Nagykanizsa - Étlap/itallapM55 Bisztró & Pizzéria Nagykanizsa - Étel/italM55 Bisztró & Pizzéria Nagykanizsa - Étel/italM55 Bisztró & Pizzéria Nagykanizsa - BelsőM55 Bisztró & Pizzéria Nagykanizsa - Belső