Friss Pékség Nagykőrös

Bagolyvár Inárcs - Napi árak reggelis ellátással
2024.10.01-ig
Bagolyvár Inárcs

Friss Pékség Nagykőrös vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
Átlagos 2024. április 14.egyedül járt itt
A Friss pékség az albán pékség-hadsereg nagykőrösi képviselője. Az átlagnál egy fokkal tágasabb, tisztább. A felhozatal megegyezik a megszokottal.
Egy mákos tekercsre gondoltam belépéskor, ami kifogyott, így aztán vettem egy mákos levelest, ami nem volt élményszerű, de mákrajongó jóbarátom lelkesen megette én csak megkóstoltam.
480 forintba került, annyit megért.
Ez így 3 pont.
Friss Pékség Nagykőrös - EgyébFriss Pékség Nagykőrös - EgyébFriss Pékség Nagykőrös - EgyébFriss Pékség Nagykőrös - EgyébFriss Pékség Nagykőrös - EgyébFriss Pékség Nagykőrös - EgyébFriss Pékség Nagykőrös - Egyéb