Egy életre szóló élmény kicsinek és nagynak egyaránt!

Richter Safari Park NagykőrösRichter Safari Park Nagykőrös a térképen

Kihagyhatatlan 2023. júliusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2023. július 19.
Wellnessezni indultunk Visegrádra, gondoltuk be térünk. Megérte! Mi a kisvasutat választottuk az autónkat a parkolóban hagytuk. A jegyek megvétele után pár percet kellett várnunk és indult a kisvonat. Nekünk nagyon tetszett hogy testközelségbe kerültünk olyan állatokkal melyeket az állatkertben csak igen messziről szemlélhetünk meg. Az állatok barátságosak voltak látszik hogy hozzá vannak szokva az emberek közelségéhez. A kisvasút útvonalán többször is lehetőség volt állateledelt venni amelyeket mi etethetünk meg az állatokkal. Maga a park nagy területen fekszik. Aki gyerekkel érkezik annak többféle program lehetőség közül is választhat. Van vidámpark rész, óriáskerékkel, dodzsemmel, cirkusszal. A parkon belül lehet még csónakázni, motorozni. Szerintünk szuper kis hely. Aki arra jár mindenképp térjen be óriási élményben lesz része!
Richter Safari Park Nagykőrös - EgyébRichter Safari Park Nagykőrös - EgyébRichter Safari Park Nagykőrös - EgyébRichter Safari Park Nagykőrös - EgyébRichter Safari Park Nagykőrös - EgyébRichter Safari Park Nagykőrös - EgyébRichter Safari Park Nagykőrös - EgyébRichter Safari Park Nagykőrös - EgyébRichter Safari Park Nagykőrös - EgyébRichter Safari Park Nagykőrös - EgyébRichter Safari Park Nagykőrös - EgyébRichter Safari Park Nagykőrös - EgyébRichter Safari Park Nagykőrös - EgyébRichter Safari Park Nagykőrös - Egyéb

Richter Safari Park további értékelései

2024.04.03gyerekekkel
Mi a mai napon negyedik alkalommal járunk itt. Folyamatos fejlődés még érdekesebbé és vonzóbbá teszi a helyét.Van itt minden......A honlapon leírtak teljesen megfelel a valóságnak.
2024.04.01családjával
Csodálatos hely,kíváló szórakozási lehetőség gyermeknek,felnőttnek egyaránt!
2024.04.01családjával
Nagyon szép hely.Szép állatok.Sok program. Jó az autós szafari.Van állatsimogató amit nagyon kedvelték a gyerekek.
Aranyhomok Hotel Kecskemét - Napi árak félpanziós ellátással
2025.10.20-ig