HPC Seven Diner & Pub Nyíregyháza

2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

HPC Seven Diner & Pub Nyíregyháza vélemények

Átlagos 2017. július 12., kollégákkal járt itt
Kollégákkal tértünk be enni. Az étel viszonylag gyorsan elkészült és jól is volt tálalva viszont az íze nagyon nem győzött meg, de a kollégáimat sem. Egy burgert ettem, ahogy ők is és a végén a felét mindannyian otthagytuk.
Szörnyű 2017. március 9.a párjával járt itt
A rendelés felvétele 10 percig tartott, 4-szeres ismétlést követően sikerült rögzíteni, hogy mit is kérünk és hová, a kiszállítás viszonylag gyors volt, HPC kosarat rendeltünk, a sültek tocsogtak az olajban, az olaj valósznínűleg egész nap ugyan az volt, mert még a reggel rendelt étel ízét is érezni lehetett rajta.
Kiváló 2016. október 5.barátokkal járt itt
Klassz hely. Ha a belvárosban, jobb helyen lenne, biztos sokkal jobban felkapnák az emberek. Sajnálom,hogy amikor arra járok kevés az ember, pedig nekem személy szerint nagyon elnyerte a tetszésemet. A hely kialakítása szuper, és az ételek is fantasztikusak. Végre egy olyan hely ahol nem az átlagos hamburgerek,gyrosok kaphatóak.
2016. augusztus 23.a párjával járt itt
Jó kis hely, ha az ember (lánya) éppen arra jár, és már éppen enni kéne valamit, mert már lassan vége a délutánnak. A helység tiszta (a mosdó is), és igazán „trendis” belül (ez jó! ) nincs tömeg (ez nagyon jó! ), ebben az időben nálunk ritkán esznek, délután 4 és 6 között, a felszolgáló gyorsan el is készítette a választott csirkeszárnyakat különböző módon, és hozta is.
HPC Seven Diner & Pub Nyíregyháza - Étel/italHPC Seven Diner & Pub Nyíregyháza - Külső képHPC Seven Diner & Pub Nyíregyháza - Külső képHPC Seven Diner & Pub Nyíregyháza - BelsőHPC Seven Diner & Pub Nyíregyháza - Mosdó