Hotel Dzsungel Nyíregyháza ★★

2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Hotel Dzsungel Nyíregyháza vélemények

Szörnyű 2017. július 27.gyerekekkel járt itt
Hol is kezdjem, mielőtt végigolvasnád kedves szállás kereső, javaslom állatkerti látogatásod tervezett alkalmával keress más szállást. . . El is magyaráznám miért. . . Még januárban foglaltuk le ezt a 2 napot, /ennek mondjuk nincs jelentősége :)/ szóval elég az hogy miután megérkeztünk a szállásra , és kinyitották az ajtót mellbevágóan erős BOGÁR SZAG fogadott, ami iszonyatosan büdös volt!
Hotel Dzsungel Nyíregyháza - BelsőHotel Dzsungel Nyíregyháza - Belső
Gyenge 2015. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Hatalmas csalódás volt. 2015 februárban sikerült 1 azaz 1 éjszakát foglalnom AUGUSZTUSra. Akkor még nem tudtam, hogy szerencsére csak 1 éjszakát. . Egy állatkertre néző, családi szobát kértem. Ezzel szemben a februári foglalás ellenére egy tóra néző, forgalmas, utcai, bejárat és a kijelölt dohányzóhely fölötti szobát kaptunk.
Gyenge 2015. június 8.gyerekekkel járt itt
Lássuk a valóságot. . . A hotel weblapján van némi csúsztatás, mégpedig az, hogy joggal hihetjük azt, hogy a hotel az állatkertben van, így az ablakunkon kinézve állatokat láthatunk. Nos nem. Bár van néhány szoba, ahonnan lehet, hogy lehet állatokat látni , de a mi szobánk a tóra nézett, és erről a foglaláskor nem kaptunk tájékoztatást, továbbá az állatkert szélétől legalább 50 méter a szálló.
Átlagos 2017. április 23.a párjával járt itt
Tavaly ősszel jártunk ott. Összességében tetszett, tervezzük is, hogy visszamegyünk, de csak az állatkert miatt. A szálloda nekem olyan '70-es években divatos SZOT üdülőre hasonlított. Lehet, hogy mi kaptunk rossz szobát, de a fürdőben borzasztó pisiszag volt. Nekem a neylon zuhanyfüggöny a fóbiám, és itt azt is megnyertük.
Átlagos 2016. szeptember 7.gyerekekkel járt itt
Jó helyen van,az egyetlen pozitívum hogy naponta többször is be tudtunk menni az állatkertbe,mert közvetlen bejárat található a hotelből,de ezen kivűl sajnos semmi gyerekbarát dolgot nem tapasztaltunk. A reggeli silány,inkább hasonlít egy menzára az iskolában.
Átlagos 2014. augusztus 25.barátokkal járt itt
Nagyon kellemes három napot töltöttünk itt el barátainkkal. A szállás és az árban fel nem tüntetett, ám de kötelező. reggeli átlagos volt. Ez utőbbi estében mindkét nap ugyanazt kaptuk. A hotel elhelyezkedése viszont nagyon szép. Az állatpark és a tó remek kikapcsolódást nyújtott. A személyzet segítőkész volt. Hiányoltuk, hogy üdítőt, kávét csak automatákból tudtuk beszerezni.
2022. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
2 gyerekkel voltunk 3 éjszakára. A szoba kényelmes, tágas volt (családi). Az ételek finomak, bár desszert nem volt egyszer sem, az kicsit hiányzott. Tetszik a belső tér, törekedtek a dzsungel feelingre. Korlátlan belépés az állatkertbe, ez nagyon jó kis előnye a helynek.
2016. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Barátainkkal érkeztünk a Dzsungelbe, már az év elején lefoglaltuk a szállásunkat, biztos ami biztos alapon. . . Korrekt kommunikáció mellett zajlott minden, előlegfizetéshez ragaszkodnak. . .
2015. október 25.gyerekekkel járt itt
A nyíregyházi állatkert volt a fő uticélunk és mivel messziről érkeztünk érdemesnek láttuk, hogy egy éjszakára szállást foglaljunk. Nagyon jól tettük, mert 7-8 óra kellett az állatkert megtekintéséhez. Mi ezt így két részletben tudtunk megtenni, mivel a Dzsungel Hotel lehetőséget biztosított az állatkertbe történő "korlátlan" belépésre (benne volt az árban a belépőjegy).
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
2014. május 29.kollégákkal járt itt
Tiszta, pihenésre kiváló szálloda. Erdei iskolásokkal voltam. A "maradék" 6 kislánnyal itt lettünk elhelyezve, mert a turistaszállón nem volt már hely. A 2 csillagnál többet nyújt. A berendezés kényelmes, nem szocreál. Fel van újítva. Kedves volt a személyzet és segítőkész. Az állatkert hangjai beszűrődtek a szobába. Mintha a dzsungelben lettünk volna. A családommal visszajövök! !