nikolettvetesi1: Erzsébet Park Hotel - Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Május 1. >>

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése
1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 20.
A szálloda elhelyezkedése nagyon jó. A kilátás szuper volt. A wellness részleg is teljesen jó volt, nem hiányzott semmi. A koktélokkal és azok választási lehetőségeivel, viszont nem voltunk megelégedve, valamint az étkezéssel kapcsolatban is bőségesebb választékra számítottunk. Ezeket leszámítva meg voltunk elégedve.
Nyáron még jobb lehet. :)

Étkezés: Átlagos

Szeretnéd követni nikolettvetesi1 felhasználót?    Igen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
3244 Parádfürdô
Kossuth L. u. 372.

2017. április 18.
A Hotel remek, a természet kedvelői számára ideális környezetben helyezkedik el. Az igénybe vehető szolgáltatások megfelelő pihenésre és kikapcsolódásra nyújtanak lehetőséget.

2017. április 13.
Három napot töltöttünk a feleségemmel az Erzsébet Hotelben. A wellness nagyon jó volt és folyamatosan működött. A szobánk kényelmes volt.A személyzet udvarias. A kaja szuper.Rengeteg választék volt és folyamatosan pótolták. Ebbe a rövid időbe még két kirándulást is beleszorítottunk a nagyon...

2017. április 12.
Nem először voltunk vendégek az Erzsébet Park Hotelben. De nem is utoljára. Természetközeli környezetben,remek kiránduló hely. Ideális bringásoknak. A szállodákhoz képest,jól felszerelt konditeremmel rendelkezik. Ha valakinek nem csak a henyélés a fontos,akkor értékelni fogja a bowling...

Erzsébet Park Hotel, Parádfürdő kiemelt csomagajánlatai
 - Aranynapok Parádfürdőn (min. 2 éj)
2-4 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-09-01 - 2017-12-22
 - Tavaszi kikelet (min. 2 éj)
2-6 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpárhasználattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-03-01 - 2017-06-15
 - Nyári álom (min. 2 éj)
2-5 éjszaka 12.500 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, meglepetés programokkal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-06-15 - 2017-09-01