nikolettvetesi1: Erzsébet Park Hotel - Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    2-3 éjszaka >>  |  Tél >>  |  Húsvét >>  |  Tavasz >>

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése
1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Erzsébet Park Hotel

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 20.
A szálloda elhelyezkedése nagyon jó. A kilátás szuper volt. A wellness részleg is teljesen jó volt, nem hiányzott semmi. A koktélokkal és azok választási lehetőségeivel, viszont nem voltunk megelégedve, valamint az étkezéssel kapcsolatban is bőségesebb választékra számítottunk. Ezeket leszámítva meg voltunk elégedve.
Nyáron még jobb lehet. :)

Étkezés: Átlagos

Szeretnéd követni nikolettvetesi1 felhasználót?    Igen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
3244 Parádfürdô
Kossuth L. u. 372.

2017. január 10.
kellemes nyugodt kornyezet.Az elore betervezett turakat sajnos a hideg ellenere nem tudtuk megvalositani de koszonet a wellness lehetosegeinek, minden percet kihasznalva jol ereztuk magunkat.

2017. január 8.
Nagyon jól éreztük magunkat ,az ételek ízletesek és széles választék van. Az egyetlen ami nem tetszett az az ágy. Francia ágy néven két egyszemélyes ágy volt összetolva,mely így igen kényelmetlen egy fiatal párnak

2017. január 7.
voltunk mar korabban is de most nem igazan voltunk megelégedve husok ragosak iztelenek somloi meg a gesztenye püre tálalása borzalmas egy izlésesen elkészitett deszert nem volt a három nap itthon vendégeimnek nem tálalok ilyen somloit egy kis müagyag tálka 50ft és szépen ellehet készitenimivel...

Erzsébet Park Hotel, Parádfürdő kiemelt csomagajánlatai
 - Aranynapok Parádfürdőn (min. 2 éj)
2-4 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-09-01 - 2017-06-15
 - Téli varázs (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermeksarok használattal, segway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-11-06 - 2017-02-28
 - Tavaszi kikelet (min. 2 éj)
2-6 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpárhasználattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-03-01 - 2017-06-15