Rencsyke: Nagyon szerettük eddig - Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Május 1. >>

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése
1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Nagyon szerettük eddig

Mobilról küldte. | 2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 30.
2 éve talàltunk rà,màr 4szer voltun és eddig mindennel meg voltunk elégedve,de sajnos amikor utoljàra voltunk csalodnunk kellett
Foglalàskor jelezték hogy mivel 4szer megyünk 5%kedvezményt kapunk.
Tàvozàskor kérdeztem a recepcios hölgyet hogy megkaptuk e a kedvezményt.
Ö közölte nem mivel szerinte csak most voltunk harmadszor kérjük legközelebb.
Még ö nézett minket hülyének hogy nem tudjuk hànyszor voltunk,hiàba mondtuk foglalàskor mondtàk nekünk.Akkor még meg volt?
Hiàba éreztük jol magunkat,sajnos rossz élményel kellett ez miatt haza jönnünk.
Nem hiszem hogy egy szàlloda megengedhet ilyen recepciost magànak.
Hàt nem biztos hogy öket vàlasztjuk legközelebb.

Személyzet: Gyenge

Szeretnéd követni Rencsyke felhasználót?    Igen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
3244 Parádfürdô
Kossuth L. u. 372.

2017. április 18.
A Hotel remek, a természet kedvelői számára ideális környezetben helyezkedik el. Az igénybe vehető szolgáltatások megfelelő pihenésre és kikapcsolódásra nyújtanak lehetőséget.

2017. április 13.
Három napot töltöttünk a feleségemmel az Erzsébet Hotelben. A wellness nagyon jó volt és folyamatosan működött. A szobánk kényelmes volt.A személyzet udvarias. A kaja szuper.Rengeteg választék volt és folyamatosan pótolták. Ebbe a rövid időbe még két kirándulást is beleszorítottunk a nagyon...

2017. április 12.
Nem először voltunk vendégek az Erzsébet Park Hotelben. De nem is utoljára. Természetközeli környezetben,remek kiránduló hely. Ideális bringásoknak. A szállodákhoz képest,jól felszerelt konditeremmel rendelkezik. Ha valakinek nem csak a henyélés a fontos,akkor értékelni fogja a bowling...

Erzsébet Park Hotel, Parádfürdő kiemelt csomagajánlatai
 - Aranynapok Parádfürdőn (min. 2 éj)
2-4 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-09-01 - 2017-12-22
 - Tavaszi kikelet (min. 2 éj)
2-6 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpárhasználattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-03-01 - 2017-06-15
 - Nyári álom (min. 2 éj)
2-5 éjszaka 12.500 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, meglepetés programokkal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-06-15 - 2017-09-01