Jabulani: Karácsony előtt PArádfürdőn - Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    2-3 éjszaka >>  |  Tél >>  |  Húsvét >>  |  Tavasz >>

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése
1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Karácsony előtt PArádfürdőn

2016. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. január 1.
A szálloda jól megközelíthető helyen van. Kellemes környezet, gyönyörű panoráma. A környékben sok a kirándulási lehetőség.
A szobák kényelmesek, tiszták (Zsuzsanna szárny). A személyzet kedves, segítőkész, de túlterhelt, a szálloda méretéhez képest kevés a személyzet.
A reggeli-vacsora választéka elegendő volt. A wellness részleg elég kicsi.
Stabil és gyors Wifi. 30+ TV csatorna kiváló minőségben.
Van bowling, billiárd, csocsó is, de mindenért külön kell fizetni.
Összességében a kategóriájának megfelelő hely, jó ár/érték arány. Külön említésre méltó dolgot sem pozitív sem negatív nem találtunk.
Aki nem luxus elvárásokkal érkezik, elégedetten távozhat.

Személyzet:

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
3244 Parádfürdô
Kossuth L. u. 372.

2017. január 10.
kellemes nyugodt kornyezet.Az elore betervezett turakat sajnos a hideg ellenere nem tudtuk megvalositani de koszonet a wellness lehetosegeinek, minden percet kihasznalva jol ereztuk magunkat.

2017. január 8.
Nagyon jól éreztük magunkat ,az ételek ízletesek és széles választék van. Az egyetlen ami nem tetszett az az ágy. Francia ágy néven két egyszemélyes ágy volt összetolva,mely így igen kényelmetlen egy fiatal párnak

2017. január 7.
voltunk mar korabban is de most nem igazan voltunk megelégedve husok ragosak iztelenek somloi meg a gesztenye püre tálalása borzalmas egy izlésesen elkészitett deszert nem volt a három nap itthon vendégeimnek nem tálalok ilyen somloit egy kis müagyag tálka 50ft és szépen ellehet készitenimivel...

Erzsébet Park Hotel, Parádfürdő kiemelt csomagajánlatai
 - Aranynapok Parádfürdőn (min. 2 éj)
2-4 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-09-01 - 2017-06-15
 - Téli varázs (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermeksarok használattal, segway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-11-06 - 2017-02-28
 - Tavaszi kikelet (min. 2 éj)
2-6 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpárhasználattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-03-01 - 2017-06-15