Ildikóka: Szilvesztereztünk egy jót... - Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Május 1. >>

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése
1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Szilvesztereztünk egy jót...

2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 3.
Már másodszor voltunk.Mindent tud,amit egy három csillagosnak tudni kell.Kedves,barátságos fogadtatás.Szép szoba,szép fürdőszoba(Zsuzsanna szárny!).Meglepetés bekészítés a szobában.Bőséges,nagy választékú reggeli,vacsora.Kényelmes parkolás,gyönyörű kilátás,jó levegő,előre köszönő alkalmazottak,finom ételek.Egy pici észrevétel:talán a borválasztékot kellene egy picit átalakítani(bővíteni)!A wellness része is megfelelő volt nekünk.Az ágy nagyon kényelmes volt,szabályozható fűtés.Minden kérést teljesítettek.Biztos az a három csillag?

Személyzet:

Szeretnéd követni Ildikóka felhasználót?    Igen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
3244 Parádfürdô
Kossuth L. u. 372.

2017. április 18.
A Hotel remek, a természet kedvelői számára ideális környezetben helyezkedik el. Az igénybe vehető szolgáltatások megfelelő pihenésre és kikapcsolódásra nyújtanak lehetőséget.

2017. április 13.
Három napot töltöttünk a feleségemmel az Erzsébet Hotelben. A wellness nagyon jó volt és folyamatosan működött. A szobánk kényelmes volt.A személyzet udvarias. A kaja szuper.Rengeteg választék volt és folyamatosan pótolták. Ebbe a rövid időbe még két kirándulást is beleszorítottunk a nagyon...

2017. április 12.
Nem először voltunk vendégek az Erzsébet Park Hotelben. De nem is utoljára. Természetközeli környezetben,remek kiránduló hely. Ideális bringásoknak. A szállodákhoz képest,jól felszerelt konditeremmel rendelkezik. Ha valakinek nem csak a henyélés a fontos,akkor értékelni fogja a bowling...

Erzsébet Park Hotel, Parádfürdő kiemelt csomagajánlatai
 - Aranynapok Parádfürdőn (min. 2 éj)
2-4 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-09-01 - 2017-12-22
 - Tavaszi kikelet (min. 2 éj)
2-6 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpárhasználattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-03-01 - 2017-06-15
 - Nyári álom (min. 2 éj)
2-5 éjszaka 12.500 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, meglepetés programokkal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-06-15 - 2017-09-01