Palotai73: kellemes pihenés - Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    2-3 éjszaka >>  |  Tél >>  |  Húsvét >>  |  Tavasz >>

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése
1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

kellemes pihenés

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 30.
Három szobában voltunk, figyelmesen egymás melletti szobákat kaptunk, a nagyobb gyerekekkel tágas nagy szobát. Az étkezésnél lehetőség volt összetolt asztalt kérni. A wellnes részleg tiszta kellemes, nyitva tartási idő: a reggeli 7.00 órai nyitás jó volt, este 22.00 óráig a nyitva tartás mind két szárnyban jó lenne,- főleg tanítási szünetben - akkor az esti zsúfoltság a Zsuzsanna wellnesben elkerülhető lenne.Jó ötlet volt az egy napos 24.00 óráig való nyitva tartás.

Az étteremben az asztalterítők tisztaságára kellene jobban odafigyelni. A gyümölcs a vendég létszámhoz képest, étkezésenként kevés volt.

Személyzet:
Étkezés:
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Palotai73 felhasználót?    Igen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
3244 Parádfürdô
Kossuth L. u. 372.

2017. január 14.
A szálloda elhelyezkedése kitűnő.A wellness részlegben kivéve az úszó medencét,minden szűk volt.Száraz gőz,aroma kabin,sókabin,valójában két főnek kényelmes,a jaccuzzi kár hogy műanyag medencés,mert kényelmetlen,az infra szauna megfelelő,a személyzet kedves,előzékeny,és segítőkész,az egész csapat...

2017. január 10.
kellemes nyugodt kornyezet.Az elore betervezett turakat sajnos a hideg ellenere nem tudtuk megvalositani de koszonet a wellness lehetosegeinek, minden percet kihasznalva jol ereztuk magunkat.

2017. január 8.
Nagyon jól éreztük magunkat ,az ételek ízletesek és széles választék van. Az egyetlen ami nem tetszett az az ágy. Francia ágy néven két egyszemélyes ágy volt összetolva,mely így igen kényelmetlen egy fiatal párnak

Erzsébet Park Hotel, Parádfürdő kiemelt csomagajánlatai
 - Aranynapok Parádfürdőn (min. 2 éj)
2-4 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-09-01 - 2017-06-15
 - Téli varázs (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermeksarok használattal, segway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-11-06 - 2017-02-28
 - Tavaszi kikelet (min. 2 éj)
2-6 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpárhasználattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-03-01 - 2017-06-15