ferály: Szép karácsonyi élményt éltünk át - Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    2-3 éjszaka >>  |  Tél >>  |  Húsvét >>  |  Tavasz >>

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő értékelése
1. helyezett a 6 parádfürdői szállás közül

Szép karácsonyi élményt éltünk át

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 3.
A 3 napos ott tartózkodásunk szép karácsonyi élményt jelentett számunkra. Már második alkalommal voltunk ebben a szállodában, de harmadszor is szívesen elmennénk Parádra.Kisebb kellemetlenséget okozott, hogy a mi szobaszámunkra történt egy kilencezer forintos fogyasztás terhelése, azonban rendkívül udvariasan elnézést kértek, s 2 nap után visszautalásra került az összeg.

Szeretnéd követni ferály felhasználót?    Igen

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
3244 Parádfürdô
Kossuth L. u. 372.

2017. január 10.
kellemes nyugodt kornyezet.Az elore betervezett turakat sajnos a hideg ellenere nem tudtuk megvalositani de koszonet a wellness lehetosegeinek, minden percet kihasznalva jol ereztuk magunkat.

2017. január 8.
Nagyon jól éreztük magunkat ,az ételek ízletesek és széles választék van. Az egyetlen ami nem tetszett az az ágy. Francia ágy néven két egyszemélyes ágy volt összetolva,mely így igen kényelmetlen egy fiatal párnak

2017. január 7.
voltunk mar korabban is de most nem igazan voltunk megelégedve husok ragosak iztelenek somloi meg a gesztenye püre tálalása borzalmas egy izlésesen elkészitett deszert nem volt a három nap itthon vendégeimnek nem tálalok ilyen somloit egy kis müagyag tálka 50ft és szépen ellehet készitenimivel...

Erzsébet Park Hotel, Parádfürdő kiemelt csomagajánlatai
 - Aranynapok Parádfürdőn (min. 2 éj)
2-4 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő üveg gyógyvízzel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándékutalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-09-01 - 2017-06-15
 - Téli varázs (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermeksarok használattal, segway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-11-06 - 2017-02-28
 - Tavaszi kikelet (min. 2 éj)
2-6 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpárhasználattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-03-01 - 2017-06-15