Maláta Bisztró & Sörbár Pécs

Maláta Bisztró & Sörbár PécsMaláta Bisztró & Sörbár Pécs
Maláta Bisztró & Sörbár PécsMaláta Bisztró & Sörbár Pécs

Maláta Bisztró & Sörbár Pécs bemutatkozása

Monarchia étterem:
Éttermünk a Pécsi sörfőzde szomszédságában található, oly annyira, hogy a monarchia idején még annak szerves része volt, és a gyárat kiszolgáló magtárként üzemelt. Ennek egyik felújított szintjén az eredeti homokkő oszlopok társaságában, a festett boltíves mennyezetek alatt várjuk a gasztronómiát kedvelő vendégeinket.

Hotel Sopianae Pécs - Napi árak reggelis ellátással
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Maláta Bisztró & Sörbár Pécs vélemények

Kiváló 2016. január 26., csoporttal járt itt
Tavaly októberben vettem részt QuizNight-on az egyetem szervezésében. Első pillanattól kezdve tudtam, hogy ez az én helyem. Pont az én ízlésem szerint volt berendezve, én sem csináltam volna másképp. Nagyon jó hangulatban telt az este, forralt bort ittunk, de a kedvencem a padlizsánkrém.
Maláta Bisztró & Sörbár Pécs - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. augusztus 17.barátokkal járt itt
Barátaimmal kipróbáltuk a felújított Maláta bisztrót. Kellemes vacsorát töltöttünk el a grillteraszon. A terasz hangulata modernebb és fiatalosabb mint a belső tereké, megérte asztalt foglalni kintre. Szépen felújították a helyet. A kiszolgálás udvarias és gyors volt. Az ételek nagyon gusztusosan voltak tálalva.
Maláta Bisztró & Sörbár Pécs a térképen
7624 PécsXavér u. 19.
• ingyenes WIFI • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
magyar, nemzetközi, mediterrán
Szalon Sör, Pécsi Sör, Barna Sör