Mák Kézműves Cukrászda Piliscsaba

Mák Kézműves Cukrászda Piliscsaba
Mák Kézműves Cukrászda PiliscsabaMák Kézműves Cukrászda Piliscsaba
Mák Kézműves Cukrászda PiliscsabaMák Kézműves Cukrászda Piliscsaba

Mák Kézműves Cukrászda Piliscsaba bemutatkozása

A Mák Cukrászdában minőségi alapanyagokból készülnek a tartósítószer- és adalékanyag-mentes finomságok Tóth Klára vezetésével. Az ötgyermekes családanya egészen Olaszországig ment, hogy elsajátítsa az ottani műhelytitkokat a helyi Gelateriakban. S hogy mi a titok? Erre talán mi magunk is rájöhetünk: a gyümölcs fagyiban legyen minimum 50% gyümölcs.

Cardoner Hotel Pilisszentkereszt - Legjobb ár
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt

Mák Kézműves Cukrászda Piliscsaba vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
Kiváló 2022. június 29.gyerekekkel járt itt
Bár sosem regisztráltam ide, de a legnépszerűbb közösségi portálon időről időre feltűnt a reklámjuk, milyen finomságot ajánlanak éppen, mit lehet rendelni, mikor lesznek nyitva. Pedig nem szoktunk Piliscsabán, de még a környéken sem járni. Viszont hétvégére Csolnokra mentünk nyaralni, s bár Budapestről nem hosszú az út, de kapóra jött, hogy benézzünk, hiszen útba esik.
Mák Kézműves Cukrászda Piliscsaba - EgyébMák Kézműves Cukrászda Piliscsaba - EgyébMák Kézműves Cukrászda Piliscsaba - EgyébMák Kézműves Cukrászda Piliscsaba - EgyébMák Kézműves Cukrászda Piliscsaba - EgyébMák Kézműves Cukrászda Piliscsaba - EgyébMák Kézműves Cukrászda Piliscsaba - EgyébMák Kézműves Cukrászda Piliscsaba - EgyébMák Kézműves Cukrászda Piliscsaba - EgyébMák Kézműves Cukrászda Piliscsaba - EgyébMák Kézműves Cukrászda Piliscsaba - EgyébMák Kézműves Cukrászda Piliscsaba - EgyébMák Kézműves Cukrászda Piliscsaba - EgyébMák Kézműves Cukrászda Piliscsaba - EgyébMák Kézműves Cukrászda Piliscsaba - EgyébMák Kézműves Cukrászda Piliscsaba - EgyébMák Kézműves Cukrászda Piliscsaba - EgyébMák Kézműves Cukrászda Piliscsaba - EgyébMák Kézműves Cukrászda Piliscsaba - EgyébMák Kézműves Cukrászda Piliscsaba - Egyéb