Angelll

Angelll adatlapja

Regisztráció2015.06.03
Utoljára itt2018.04.25

2015. október 18., csoporttal járt itt
Esküvőn vettem részt a Székely fogadóban. A személyzet kedves volt, az ételek finomak voltak. Különösen tetszett a hely elrendezése, illetve hogy tiszták voltak az illemhelyek. Fontosnak tartom, hogy a mai világban szállás is legyen egy ekkora rendezvény helyszínen. A szobák jó állapotban voltak. Ár-érték aránya az egész helynek megfelelő.
Kiváló 2016. október 29.családjával járt itt
Pár héttel ezelőtt voltunk testvéremékkel a Végállomás Étteremben. Menüt kértünk, ami gyorsan elkészült. Kedves és barátságos volt a felszolgáló. Gyorsan kihozták nekünk a rendelt ételeket és italokat. Nagyon tiszta és modern étterem. Az ételek minősége kiváló volt, az ára menük esetén nagyon olcsó.
Kiváló 2015. július 3.családjával járt itt
Családommal sok alkalmat (születésnapot, évfordulót, diplomaosztót. . ) ünnepeltünk itt. Nagy adagokat adnak, amelyek nagyon finomak. Gyorsan elkészítik az ételeket, valamint a személyzet is gyors és pontos, azonnal kijönnek az asztalhoz felvenni a megrendelést. A különféle halas ételeket nagyon jól fűszerezik.