Indigo Étterem - Pest Budapest

Hotel Forrás Szeged

Indigo Étterem - Pest Budapest vélemények

2082
2022. február 14.a párjával járt itt
Nem ide készültünk, a neten lefoglaltam asztalt egy hete a Taverna Dionysosba, vissza is jelzett, hogy sikeres foglalás, később, más napon meg kaptam egy e-mailt a helytől, hogy nem úgy van ám az, legfeljebb este 21 óra után. . . ez nem tetszett, mert én meg 19 óra előtt szerettem volna vacsorázni.
Indigo Étterem - Pest Budapest - EgyébIndigo Étterem - Pest Budapest - BelsőIndigo Étterem - Pest Budapest - Étel/italIndigo Étterem - Pest Budapest - Étel/italIndigo Étterem - Pest Budapest - Étel/italIndigo Étterem - Pest Budapest - Belső
Kiváló 2020. január 11.családjával járt itt
Már régóta érdeklődök az indiai konyha iránt eddig csak készétel formájába volt lehetőségem kiprobálni de ugy döntöttem itt az idő egy hagyományosat kiprobálni. Édesanyjámmal felkerestük a helyet. Már belépéskor is kellemes hangulat és légkör fogadott. A kiszolgálás kedves és közvetlen. Én egy Madras módra készült csirke curryt kértem.
Kiváló 2019. október 2.családjával járt itt
Nagyon hangulatos az étterem légköre, kedves a kiszolgálás. A kínálatból hiányoltunk valami félé „kóstoló menüsor”-t (kevés mennyiség több félé ételből) hogy a nem túl jártas vendég megismerhesse az indiai íz világot és kedvet kapjon. De a felszolgáló által ajánlott fogások nagyon finomak voltak. Tettszett nagyon a hely, ajánlom mindenkinek aki szereti az igényes ételeket.
Kiváló 2019. május 19.a párjával járt itt
Hangulatos indiai légkör, autentikus etelek, kedves kiszolgalas. Különleges vacsora volt. A felszolgáló altal ajánlott etelek valóban nagyon finomak voltak. Szeretem ezt a helyet. Mi foglaltunk helyet, ami hétköznap este szükséges volt. A hely tele volt, az etelekre megsem kellett sokat varni. Nem először és nem utoljara jartam ott.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2018. augusztus 20.egyedül járt itt
A közelben járva az értékelések miatt választottam a helyet. A hétköznap kora este ellenére tele volt az étterem, ennek ellenére foglalás nélkül jutottam asztalhoz. Az indiai ételeket nem ismerve kíváncsian néztem át a számomra teljesen ismeretlen étlapot. A pincér segített a választásban és megígérte, hogy nem lesz csípős az általam választott házi sajt kadaiban főzve.
Kiváló 2017. november 5.barátokkal járt itt
Különleges ételek, autentikus ízek, keleties kényelem, igazi gasztronómiai utazás. A felszolgálók nagyon udvariasak voltak.
Kiváló 2016. december 4. járt itt
Az étterem belsőépítészete, a kiszolgálás, a zene és persze az ételek is mind erőteljes indiai hatást keltettek. A fényviszonyok kifejezetten ideálisak egy hangulatos vacsorához. Az autentikus lassi ital és a kiváló naan kenyér is remekül illettek az ételeinkhez. Az ételek színvilága is elragadó, minden gyönyörűen volt tálalva, látszik az eredeti indiai szakács profizmusa.
Kiváló 2016. október 29.családjával járt itt
Családunkkal ebédelni voltunk az étteremben. Testvéremék ajánlották a helyet, mert nem nagyon szerettük eddig az indiai ételeket. Azonban ezen a helyen olyan finom ételeket ettük, hogy megbeszéltük, hogy többször is elmegyünk oda enni. Udvarias és barátságos volt a felszolgáló. Az italokat azonnal kihozták, az ételekre sem kellett sokat várni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. október 26.gyerekekkel járt itt
Nem először és szerintem nem utoljára járunk itt a családdal (bővítve is nagyszülővel). Mindig udvarias, mindig normális tempójú (ital azonnal, előétel hamar, főétel pont jókor) és kellemes hangulatú, nem hajaz arra, hogy túlságosan vagy éppen sznob módon legyen autentikus.
2015. augusztus 28.egyedül járt itt
Újrajárom Budapest indiai éttermeit, ennek során természetesen az Indigó sem maradhatott ki. A Belvárosban elég jól megközelíthető, mégis viszonylag csendes utcában már közel 10 éve működnek. A megbízható, régóta működő, jól bejáratott indiai éttermek közé tartoznak a városban. Úgy tűnik, a színvonal továbbra sem esett.
Indigo Étterem - Pest Budapest - BelsőIndigo Étterem - Pest Budapest - Étlap/itallapIndigo Étterem - Pest Budapest - Étlap/itallapIndigo Étterem - Pest Budapest - Külső képIndigo Étterem - Pest Budapest - BelsőIndigo Étterem - Pest Budapest - Külső képIndigo Étterem - Pest Budapest - BelsőIndigo Étterem - Pest Budapest - Étel/italIndigo Étterem - Pest Budapest - Étel/italIndigo Étterem - Pest Budapest - Étel/italIndigo Étterem - Pest Budapest - Étel/italIndigo Étterem - Pest Budapest - BelsőIndigo Étterem - Pest Budapest - BelsőIndigo Étterem - Pest Budapest - BelsőIndigo Étterem - Pest Budapest - BelsőIndigo Étterem - Pest Budapest - BelsőIndigo Étterem - Pest Budapest - BelsőIndigo Étterem - Pest Budapest - Külső kép
Indigo Étterem - Pest Budapest a térképen
1066 BudapestJókai utca 13.
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • házhozszállítás • parkolási lehetőség
indiai