Inka

Inka adatlapja

Regisztráció2013.04.24
Utoljára itt2015.03.24

Kiváló 2013. április 24.a párjával járt itt
A szálloda nagyon tetszetős. Elfogadható áron kínálja szolgáltatásait. Az ellátás kifogástalan, a személyzet segítőkész, rend és tisztaság van. Wellnes részleg jó, a vizes törölköződet lecserélheted, ezt eddig nem tapasztaltam még a négy csillagos szállodákban sem.
Ajánlom mindenkinek.
Kiváló 2013. április 24.a párjával járt itt
Vasárnapi érkezés, szerdai távozás. A szállás kifogástalan, a személyzet udvarias, az étkezés szintén kifogástalan. Wellnes: vasárnap-hétfőn igazán jó a víz hőmérséklet, de kedd-szerda kevesebb vendég jóval hidegebb víz. A szálloda elhelyezkedése tényleg jó, a szobák a tóra néznek, jó panoráma. Mindenkinek merem ajánlani.
Kiváló 2013. április 24.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése:gyönyörű helyen van,a kilátás tetszetős a Duna kanyarra és a Fellegvár is jól látható. Az ellátás kifogástalan, minden ízlést kielégít a változatos menüsor. Wellnes részleg szerintem nagyon klassz, főleg a kültéri sodró folyosó tettszett, és az, hogy figyelik a vendég melyik élményelemet használná és azt be is kapcsolják.