maci-maci

maci-maci adatlapja

Regisztráció2016.05.04
Utoljára itt2017.03.03

Kiváló 2016. július 29.a párjával járt itt
Tapolcát elhagyva Gyulakeszire érünk egy nagyon szuper kis étterem van,a neve autós pihenő, nagy parkolóval. Itt kapni a legjobb velős pirítós kenyeret. Sokat járunk ide,mert mindig minden friss és finom. Ízletes a hamburger,a hurka,a csülök. . . stb,tehát minden. A választék bőséges,az italoknál is nagy a választék.
Kiváló 2017. március 3.gyerekekkel járt itt
Gyula egy gyönyörű város,szép várral. De az Erkel hotel egy szuper hely. Hatan voltunk családdal ( vagyis 8-an két pici kutyával)egy szülinapot ünnepeltünk,a 60. -at! Nagyon jól éreztük magunkat. A szoba tiszta és tágas,a személyzet nagyon kedves. Az ételekről meg csodákat lehetne írni,nagyon választékos,finom és bőséges.
Felhasználó fényképei:
Hunguest Hotel Gyula Gyula - Hunguest Hotel Gyula Gyula - Hunguest Hotel Gyula Gyula - Hunguest Hotel Gyula Gyula -
Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
Eger egy gyönyörű város,a Park Hotel pedig egy szuper szálloda. Az ételek nagyon finomak,nagyon-nagy választék van rengetek mennyiséggel. Itt még a válogatósak is jól lakhatnak. Tetszett még a zárt parkoló és a város közelsége. A wellness a legmodernebb,nagyon szép! Szívből ajánlom mindenkinek ezt a hotelt! Mi jövőre is megyünk!