Mona
Országjáró - 11 városban járt már

Mona adatlapja

3 gyerekes édesanya vagyok Budapestről.Férjemmel és a gyerekekkel szeretünk jönni-menni az országban.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Gyermekkel utazó  •  Aktívan pihenő  •  Vízimádó
Regisztráció2013.12.27
Utoljára itt2016.11.02

2014. november 6.gyerekekkel járt itt
Az őszi szünetet töltöttük a családdal a Lugasba, (3 gyerek) akik remekül érezték magukat, velünk együtt. Gyönyörű apartman szobát kaptunk, kifogástalan fürdőszobával. Lehet, hogy a szálloda nem egy 4*szintű kinézetre de tiszta volt. A személyzet viselkedése kifogástalan, a medence nagy, a gyerekek imádták és a gyerekmedence is jó volt és meleg, 2 jakuzzi (belső, külső)működött.
2016. augusztus 5.barátokkal járt itt
4napos hosszú hétvégét töltöttünk a barátainkal Mogyoróskán, és egy vár néző túráról haza felé itt ebédeltünk. Nagyon könnyen észrevehető a főút mellett, nagy parkolóval, belül impozáns berendezéssel. Mindenki nagyon jól választott ételt a pisztrángtól a marhahúsig, ízletes ételek kerültek elénk, csak én nyúltam mellé a babgulyással.
2016. augusztus 5.családjával járt itt
5 napos nyaralásra érkeztünk 3 gyerekkel a hotelbe, amit ménesbirtoknak titulálnak. Első dolgunk volt, hogy időpontot foglaljunk a gyerekeknek lovaglásra. Nem sikerült, mert csak óvodás gyereket lovagoltatnak. Megkérdeztük, hogy mi az oka, "nincs ló ami elbírná a 9 és 11 éves gyerekeinket? " de sajnos a tulajdonos így döntött és ez van!