Zeusz41

Zeusz41 adatlapja

Regisztráció2015.08.18
Utoljára itt2015.09.07

Kiváló 2015. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Mi szeretjük a Mátrát. E tény függvényében a hely csodálatos. A "vízimádó" gyermekünk rendelkezésére álló összes vízfelület kisebb strand méretű, tiszta és változatos. Az ételek a szálloda besorolásának megfelelő választékot biztosítanak de ami a legfontosabb, hogy finomak.
Kiváló 2015. augusztus 26.családjával járt itt
Az egyetlen szálloda, ahol már négy alkalommal voltunk. Szerelem volt első látásra, ide mindig boldog örömmel jöttünk. A kicsi lányunk velünk együtt imádja a jó levegőjéért, a wellness szolgáltatások minden igényt kielégítenek, és mindig találunk valami újdonságot, ami még emel az amúgy is magas színvonalon.
Kiváló 2014. március 15.gyerekekkel járt itt
A kényelemre csak azért adtam jó minősítést, mert a szobánk (205) melegvíz ellátásával sokszor voltak gondok, a másik zavaró tényező, hogy a fürdőszobában nagyon átható csatornaszag volt időnként. Ennek ellenére nagyon jól éreztük magunkat, rendkívül kedves és figyelmes volt a személyzet minden tagja, az ételek is változatosak és jóízűek voltak.
Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak válasza
Kedves Újvári Család ! Éppen amikor olvastam az értékelésüket, Detti, pont itt volt mellettem és nagyon köszöni kedves soraikat !
Köszönöm, hogy a problémára is felhivta a figyelmünket, reméljük ha visszatérnek már ez sem zavarja meg a pihenésüket !

Határtalan szilvásváradi szeretettel visszavárjuk !
2014. március 20., , Szalajka Liget Hotel & Apartmanházak