Dömötöri Cukrászda & Kávézó Sopron

Hotel Írottkő K?szeg - Senior pihenés az Alpok lábánál
Senior pihenés az Alpok lábánál
Hotel Írottkő K?szeg

Dömötöri Cukrászda & Kávézó Sopron vélemények

Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 113 városban járt márFelfedező - 79 helyen első értékelőNépszerű író - 67 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1059 feltöltött kép
Kiváló 2024. február 20.családjával járt itt
Sopron belvárosában szép környezetben barátságos cukrászda. Rengeteg sütemény. Kedves, barátságos kiszolgálás. Aki Sopronban jár ne hagyja ki ezt a remek helyet .KÉt színten, jó panorámával rendelkezik. A kávé is nagyon finom és a bólék is kiválóak. Legközelebb sem hagyjuk ki. Visszamegyűnk.
Dömötöri Cukrászda & Kávézó Sopron - EgyébDömötöri Cukrászda & Kávézó Sopron - EgyébDömötöri Cukrászda & Kávézó Sopron - Egyéb
Szörnyű 2019. szeptember 2.családjával járt itt
Ilyen borzasztó kiszolgálásban még nem volt részünk. Letették a tárcát az asztalra szó nélkűl ott hagyták. Én nem is azt kaptam amit rendeltem, ezért vártunk hátha azért szaladt el a felszolgáló, mert elfelejtett valamit. De nem, így 5 perc várakozás után kitőltöttem az üdítőt a családomnak és megettük az olvad fagyit.
Kiváló 2019. január 23.egyedül járt itt
Az utóbbi időben itt íttam a legfinomabb kávét a városban és igazán feldobta a reggelemet a hely szépsége is. A kiszolgálás rendben volt és a tisztaság sem hagyott különösebb kivetnivalót, ráadásul ár-értek arányban messze jobb hírű kávézókat a városban.

Nagyon ajánlom mindenkinek, aki szép és hangulatos környezetben vágyik egy kis kikapcsolódásra!
Szörnyű 2018. május 22.családjával járt itt
Ritkán járok olyan helyen, ahol minden borzalmas: felszolgálás, ételek, mellékhelyiség. Most sajnos sikerült kifogni. Fagyizni és sütizni tértünk be a cukrászdába. A süti nagyon rossz minőségű, éppen ehető kategória. Boldogsághormonok helyett maximum csalódottságot érez az ember elfogyasztásakor. Ugyanennyiért máshol minőségi sütit ehetünk.
Szörnyű 2017. december 30.családjával járt itt
Most is Sopronban töltöttük a karácsonyt,így a séta közben betértünk a Dömötöri-be ,úgy mint máskor. Tavaly karácsonykor már megállapítottuk,hogy csak kávét iszunk az legalább finom,nem kellett volna ,férjem imádja a krémest most is azt kért rég kóstoltunk ilyen mű vackot.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 31 hasznos szavazat
Gyenge 2016. augusztus 21.a párjával járt itt
Ha Sopron, akkor Dömötöri! Ez volt a törvény egészen a legutóbbi nyaralásunkig. Még az első betérésünk jól végződött: finom fagyikehely, megfelelő kiszolgálás, jó hangulat (ami főleg Sopronnak szólt. . . ). A második alakalommal viszont keserű szájízzel távoztunk az édes helyről.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. március 30.gyerekekkel járt itt
Ezúttal nem eresztem bő lére. Soproni kiránduláskor úgy gondoltuk, hogy étterem helyett sütizünk. Ízek alapján soha nem csalódunk még a Dömötöriben, ezúttal sem volt másképp. A kialakítása nagyszerű, csak sajnos kicsi. Szerencsénk volt, találtunk helyet.
Átlagos 2015. szeptember 7.a párjával járt itt
Olvastam róla – a cukrászdáról, hogy egy igen nevezetes hely Sopronban, így feltétlenül meg akartam nézni, beülni, valóban olyan csodálatos-e. Sajnos, kevés helyen lehet találni már autentikus kávéházakat,cukrászdákat. Valóban szép, igazi „cukrászda”-berendezés, kellemes hely, jó és jól megközelíthető helyen, sőt: megfizethető árakkal.