Vincellér-ház Borozó & Étterem Sopron

Ensana Thermal Sárvár
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.26-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Vincellér-ház Borozó & Étterem Sopron vélemények

2015. október 9.a párjával járt itt
Soproni gasztro-kirándulásunk utolsó állomása volt a borozó, ami a belváros közelében, attól pár perc sétára fekszik. 1994-ben alapította a Vincellér Pincészet, amelynek borait felszolgálják. A berendezés egyszerű, hangulatában a borozó jelleg dominál. A kiszolgálás udvarias, de kissé visszafogott, panaszra nincs ok, de elmarad a jobb éttermeknél megszokott nívótól.
Vincellér-ház Borozó & Étterem Sopron - Étel/italVincellér-ház Borozó & Étterem Sopron - EgyébVincellér-ház Borozó & Étterem Sopron - Belső
Kiváló 2014. augusztus 23.a párjával járt itt
Régen járunk oda, és elég gyakran. Főleg a csütörtöki halászlé a kiemelkedő. . . előre szükséges csütörtökön helyetfoglalni!
De a menü, és az egyéb ételek is kivállóak.
Magyaros izek, merem ajánlani mindenkinek.
Figyelmes kiszolgálás, csodálatos konyha, baráti árak.
Jó időben a kerthelység kellemes, le van fedve, igy ha esik az eső, akkor sincsen probléma.
Kiváló 2013. július 1.a párjával járt itt
Családias kisvendéglő, házias ízekkel, normál árakkal. Csütörtökönként halászlé, isteni!
Menü is van, még délutánonként is. Figyelmes kiszolgálás, közepesen rövid várakozási idő, szuper a szakács, bár a díszítés nem elsődleges szempont nála. Kerthelyiség nyaranta hűsítő. Szívesen járunk oda, akár havonta többször is.