Hotel Fagus Sopron

Hotel Fagus Sopron
Hotel Fagus SopronHotel Fagus Sopron
Hotel Fagus SopronHotel Fagus Sopron

Hotel Fagus Sopron bemutatkozása

A Hotel Fagus a csodálatos Lövérekben kínál kényelmes szállást turisták és tökéletes felszereltséget üzletemberek számára. A szálloda gyönyörű zöld környezetben található, közel Sopron történelmi városához, az osztrák határhoz, valamint a Fertő tóhoz.

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
2024.12.15-ig
Ensana Thermal Sárvár
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Hotel Fagus Sopron vélemények

Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2015. április 4.gyerekekkel járt itt
Ilyen jól még egy 5 csillagos szállodában sem éreztem magam. Ezt azért merem kijelenteni, mert az építette környezet pontosan olyan mint a magasabb kategóriában, viszont az étel is. Ez az azért érdekes, mert ahol legutóbb voltam, az nem érte el étterem szinten a csúcsot. Nagyon ajánlom mindenkinek.
Hotel Fagus Sopron - Szórakozás/SportHotel Fagus Sopron - VendéglátásHotel Fagus Sopron - VendéglátásHotel Fagus Sopron - VendéglátásHotel Fagus Sopron - Belső
Kiváló 2015. március 31.a párjával járt itt
Egy hétvégét töltöttünk el a szállodában. Igényes szálloda kívül-belül, gyönyörű környezetben. A szálloda előtti parkoló viszont kevés, bár ha valaki még plusz pénzt szán rá a garázs fizetés ellenében igénybe vehető. A szobák tágasak, tiszták, a személyzet kedves és segítőkész.
Kiváló 2015. január 30.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában. Mindenki nagyon kedves volt, az étel kítünő! ! ! A párommál voltam és a német vizslánkat is vittük. Aki kutyával akar menni wellness hétvégére az ide jöjjön. Mindenki imádta a személyzetből. Nagyszerű szobát kaptunk. Egyből a zölt részre tudtunk menni.
Kiváló 2015. január 19.a párjával járt itt
Tegnap jöttem haza,nagyon pozitív emlékekkel ! kedves,mosolygós fogadtatás a recepción és gyors ! A szoba ,tiszta kényelmes,a fürdő modern és tiszta! A wellness rész dolgozói ,közvetlenek,kedvesek. Maga a "pihenés és az "ejtőzés" szigete ! A levendulás kabin a kedvencem volt ! szép tiszta környezet. Hát az étterem megér egy misét !
Hotel Fagus Sopron - Szobák
Kiváló 2015. január 5.családjával járt itt
Akciós csomagajánlatban fizettünk be a szállodába két éjszakára, így nagyon megérte az árát. Csodálatos környezetben fekszik a szálloda, a kertje a kis tóval is nagyon szép. A személyzettel is meg voltunk elégedve. Félpanzióra fizettünk elő, és az ételekkel teljesen elégedettek voltunk.
Kiváló 2014. június 26.barátokkal járt itt
Barátnőn koléganőmmel voltam ott nagyon jóléreztük magunkat. Megvoltunk elégedve a hellyel a kiszolgálással mindent kipróbáltunk a welnes-ben. A szobánk kényelmes tágas volt. A fotón a száloda köntösében vagyunk lefényképezve a liftben. Nagyon tetszett az egész. Maga a hotel nagyon széphelyen van. Máskor is szeretnék még elmenni oda a párommal és a fiaimmal.
Kiváló 2014. február 12.gyerekekkel járt itt
Egy hatalmas szálloda, hatalmas lehetőségekkel. Az erdei környezet, a park, a hatalmas fák, az aranyhalas kerti tó, már odaérkezéskor megadja a jó hangulatot. Az étterem és az ételek egyszerűen páratlanok. A wellness rész szinte tökéletes, bár szuper lenne nyáron egy külső medence is. Az úszóvíz kicsit hideg, tehát nem pancsikolásra való.
Hotel Fagus Sopron - Külső képHotel Fagus Sopron - KörnyékHotel Fagus Sopron - Belső
Kiváló 2014. február 10.gyerekekkel járt itt
Tisztelt Szálloda. Remek hétvégét töltöttem el a családommal Önöknél. Szép környezetben, nyugodtan tudtunk pihenni. Elégedettségem majdnem maximális volna,de egy dolgot kell negatívumként megemlítenek. Gyermekem pótágya egy picit "lestrapált" volt,bár tudom. . . . . . pótágy.
Kiváló 2013. december 30.a párjával járt itt
Kellemes hely, a wellness- részleg barátságos volt, a kiszolgáló személyzet rendkívül udvarias, a pincérek és a recepciósok kedvesek, barátságosak voltak. A Lővérek szép,és kiváló kiránduló hely. Csendes , nyugodt pihenésre való szálloda. Máskor is elmegyünk, reméljük lesznek akciók. Felségemmel voltam,majd év végén a kollégáimmal.
Kiváló 2013. december 27.gyerekekkel járt itt
A Wellness-részleg jó, a park gyönyörű,az ételek finomak,változatosak. Egész családunk talált kedvére valót a kínálatban,a kiszolgáló személyzet mindenhol nagyon kedves volt. Biztos,hogy vissza fogunk menni jövőre is. Nagyon szívesen ajánlom másoknak is. A környéken kiváló túrákat lehet tenni, Ausztria közelsége is vonzó. Bécsben nagyon tetszett a kastély.