Szinház Sörpatika Székesfehérvár

Balatoni családi vakáció
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Szinház Sörpatika Székesfehérvár vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
Átlagos 2022. november 6., csoporttal járt itt
Székesfehérvár belvárosában, a sétálóutca mögötti kis utcában a Várfal mentén, a Vörösmarty Színház szomszédságában található kocsma. Kommersz, olcsó italkínálat retrós, nem éppen tiszta környezetben. A fiatal pultos lány két rendelésfelvétel között a bejárat elé futott ki dohányozni, hosszú a műszak és nincs helyettesítője, pénteken este egyedül kellett tartania a frontot.
Szinház Sörpatika Székesfehérvár - BelsőSzinház Sörpatika Székesfehérvár - BelsőSzinház Sörpatika Székesfehérvár - MosdóSzinház Sörpatika Székesfehérvár - BelsőSzinház Sörpatika Székesfehérvár - BelsőSzinház Sörpatika Székesfehérvár - Étel/italSzinház Sörpatika Székesfehérvár - Külső képSzinház Sörpatika Székesfehérvár - Külső képSzinház Sörpatika Székesfehérvár - Étlap/itallapSzinház Sörpatika Székesfehérvár - Külső képSzinház Sörpatika Székesfehérvár - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 34 helyen első értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 105 feltöltött kép
Gyenge 2019. augusztus 25., kollégákkal járt itt
A színház mellett, egy nagyon "szerény kinézetű" épületben működik. A belső tér hangulata már valamivel jobb. A falon régi térkép, festmények, kacatok, miegymás vegyesen. Télen nagyon hideg az egész hely, nem jó a fűtés. Kiszolgálás csak a pultnál. Italválasztéka jó, de hiányzik mellé valami ennivaló, szendvics amivel nem szolgálnak.
Átlagos 2019. augusztus 16.barátokkal járt itt
Kis utcában, a Fő utcához közel levő kocsma, ennek ellenére nincsenek elszállva az árak. Az italválaszték sokszínű, hiányzik azonban az ételféleség, mondjuk szendvics, bisztróételek. A kerthelyiség nyáron kicsit meleg, egyébként kellemes. A WC néha nem elég tiszta, gyakran érezni a szagát. Maga a kocsma tiszta. Ennyi embernek egy kicsit kevés a WC. férőhely.