Hotel Platán Székesfehérvár Székesfehérvár ★★★

4,1
a 16 székesfehérvári szállás közül
Három csillagos szálloda
Hotel Platán Székesfehérvár Székesfehérvár
Hotel Platán Székesfehérvár SzékesfehérvárHotel Platán Székesfehérvár Székesfehérvár

Hotel Platán Székesfehérvár Székesfehérvár bemutatkozása

Székesfehérvár történelmi belvárosától 5 perces sétaútra, az M7-es autópályától a városba vezető Budai úttól 200 méterre, csendes, zöldövezeti környezetben fekszik a 24 szobás Hotel Platán.

A Hotel Platán Székesfehérvár legnépszerűbb csomagjai

Hotel Platán Székesfehérvár Székesfehérvár - Pihentető napok Székesfehérváron (min. 2 éj)
Pihentető napok Székesfehérváron
Hotel Platán Székesfehérvár Székesfehérvár - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
Nyugdíjas ajánlat
Kedvezményes ajánlat
Hotel Eger Park

Hotel Platán Székesfehérvár Székesfehérvár vélemények

Átlagos 2023. november 6.a párjával járt itt
A három csillagnak megfelelő. Az ágy matrac borzasztó,egy cserét megérne,az étterem bár részének kínálata,legalábbis mikor ott voltunk,még szegényesnek sem volt mondható. A tisztaság jó,a személyzet korrekt,segítőkész,udvarias. Ár-érték arány megfelelő. Egy könnyű séta a belvárostól.
Átlagos 2022. augusztus 18.a párjával járt itt
A csomagban foglaltakat megkaptuk. Tetszett a hotel városfelfedező kérdőíve, jó ötlet. A szoba átlagos, a Érkezéskor furcsának találtuk, hogy a személyes iratainkat le is fotózták. A recepción egy hölgy kivételével egyáltalán nem volt kedves és segítőkész a személyzet ( a fiatalabbak), konkrét, a városban lévő, szolgáltatás igénybevételére vonatkozó kérésemet konkrétan elutasították.
Kedves Vendégeink!
Köszönjük, hogy jelenlétükkel megtisztelték Szállodánkat. Valóban, a személyes iratokat szükséges rendszerünkbe bemásolni, amelyet 2021. szeptember óta törvény ír elő.
Sajnálattal vettük kellemetlen tapasztalataikat, a jövőben igyekszünk erre jobban odafigyelni.
2022. augusztus 20., Horváth Hajnalka, Hotel Platán Székesfehérvár
2022. május 29.a párjával járt itt
Kedves és segítőkész személyzet, ragyogó tisztaság.
Szépen felújított folyosók, közösségi terek, fürdőszobák.

A szobában, előtérben jobb
lehetne a helykihasználás.
Pl. 2 ágyas szobához 2 szék, 2 fiók, több vállfa, esetleg zárt szekrény, legalább fogas, vagy akasztók felszerelése az előtérben.
2022. április 28.a párjával járt itt
Szilveszterezéshez foglaltunk szállást, és keveset is tartózkodtunk a hotelben, de a csendes, központhoz pár perces sétára levő lokáció vonzóvá tette. Az általános szolgáltatások rendben voltak, semmilyen negatív észrevételünk nem volt. Jó parkolási lehetőség, tiszta szobák, stb.
Kedves Vendégünk!

Nagyon szépen köszönjük kedves értékelésüket. Szeretettel várjuk Önöket a jövőben is.
2022. április 30., Horváth Hajnalka, Hotel Platán Székesfehérvár
Átlagos 2019. október 13.a párjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk a Hotel Platánban, amely kellemesen telt. A szálloda hangulatos, csendes környezetben helyezkedik el, tisztasága kifogástalan. A személyzet barátságos, segítőkész. Ha úgy adódik, szívesen visszatérünk.
Kedves Ágnes!

Köszönjük szépen a pozitív visszajelzést. Örömünkre szolgált, hogy szállodánkban üdvözölhettük Önöket, és örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban.

Várjuk vissza Önöket sok szeretettel!
2019. október 31., Surányi Bianka, Hotel Platán Székesfehérvár
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. május 19.csoporttal járt itt
Tetszett a hotel. Kipihentük magunkat a 2 egész napi kirándulások után. Személyzet nagyon kedves. Hiányunk nem volt semmiben. Picit furcsállotam a hotel berendezését, gondolom valami stílusban rendezték be, mivel sok 4* hotelban jártam már, ez különleges volt. De nem okozott nekem gondot. A weboldalon feltüntetett képek egyeznek a valósággal.
Kiváló 2018. december 27.gyerekekkel járt itt
Egyetlen probléma volt, hogy nem találtam ruha akasztót. Annyira nem volt lényeg mert meg sem kérdeztem. Kilátás nem volt mert fal volt csak, de sötétben mindegy. A Wellnest nem próbáltuk.
2018. szeptember 10.a párjával járt itt
Kellemes élményekben volt részünk. Csodálatos a belváros,az Árpád fürdő. A Bory vár télen is romantikus. A szálloda személyzete kedves,figyelmes. az étteremben finom bőséges ételek vártak. Tisztaság,kényelem jellemző.
A PIHENÉS AKTÍV KIKAPCSOLÓDÁS megvalósítható. Vonattal érkeztünk,nagyon jó és közel van az állomás. Rengeteg látnivalót,kirándulást lehet tenni a környéken.
Hotel Platán Székesfehérvár Székesfehérvár - Környék
2018. szeptember 2.a párjával járt itt
A személyzet nagyon segítőkész, barátságos és kedves volt. Az útikalaúzuk nagyon ötletes és aranyos kikapcsolódási ötlet mellyel olyan helyekre is eljutottunk ahova valószínűleg magunktól nem mentünk volna. Az ételek megfelelőek és finomak voltak. A szobára rá férne gy tisztító festés és a klímára egy kis karbantartás de összegészében nagyon jól éreztük magunkat. Köszönjük
2018. augusztus 23.családjával járt itt
A Királyi napok idején voltunk a szálloda vendégei. A Hotel Platán vonattal érkezőknek is kiváló, közel van az állomáshoz és aránylag a belvároshoz is. Nagyon segítőkész,kedves volt a személyzet. A vacsora bőséges és finom volt. Egyedül a légkondi bizonyult gyengének, de kaptunk rásegítőnek ventilátort. Összességében jól éreztük itt magunkat.
Hotel Platán Székesfehérvár Székesfehérvár - Egyéb
Hotel Platán Székesfehérvár Székesfehérvár a térképen
8000 SzékesfehérvárGyümölcs u. 28.
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • bár
Hotel Négy Évszak