Alcsi Holt-Tisza Étterem Szolnok

Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Kumánia Kisújszállás

Alcsi Holt-Tisza Étterem Szolnok vélemények

Kiváló 2017. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Eddig csak áradozni tudtam róla az ismerősöknek. Néhányukat már el is vittem és ők is elégedetten távoztak. Már maga a hely megalapozza a jó hangulatot. Ehhez csak hozzátesz a belső tér berendezése és az erdélyi motívumok. Az ételek ízletesek és nagy adagok, amit a kerthelyiségben is elfogyaszthatunk.
Átlagos 2017. augusztus 16.a párjával járt itt
Kezdem a jóval: Az étterem panzió szép, akár esküvői helyszín is lehetne. Székely étterem, hirdeti, benn egy székely népviseletes bábu-pár. Kívűl-belül óriási terek. Átutazóban voltunk és gyorsan szerettünk volna étkezni, mivel előtte utánanéztünk, hogy itt van menüs étkezés is, ezért azt választottuk – volna.
Alcsi Holt-Tisza Étterem Szolnok - Külső képAlcsi Holt-Tisza Étterem Szolnok - Étel/italAlcsi Holt-Tisza Étterem Szolnok - Külső kép
Kiváló 2016. február 16.családjával járt itt
Szuper élőzene, makulátlan tisztaság jellemzi a helyet. Vasárnapi svédasztalos ebéden már többször jártam az étteremben az elmúlt hónapokban. Az ételek összességében átlagos minőségűek, de mindig bőséges a választék, és a hangulat pazar. A levesek nagyon finomak, a főételek átlagosak /de az átlagtól sokkal szélesebb a választék; a vegetáriánusok is kedvükre válogathatnak/.
Kiváló 2014. szeptember 9.gyerekekkel járt itt
Néhány ott étkezésem/sünk alkalmával csak csupa pozitív dolgot tapasztaltam.
Nagyon szimpatikus vezető, kedves személyzet, s nem utolsó sorban kiváló ízek.
Remek helye, sajátos, stílusos környezetben, optimális ár/érték arányban lehet a déli étkezést megvalósítani.
S a vasárnapi svédasztalos ebéd is találó, bőséges választékkal bír, s finom.
Próbáljátok ki, nem fogtok csalódni!
Kiváló 2014. szeptember 8.a párjával járt itt
Többször is voltam már de mindig az elvárásoknak megfelelő volt az ételek minősége. És a kiszolgálás is gyors. Egyéni rendezvényekre is alkalmas . Szerintem az adottságai kiválóak és van egy egyedi hangulata is . Tuti hogy még ki fogok menni még . Menüs ételekre van beállva de az ételek finomak és nagyadagok . Én nagyétkű vagyok de éhesen még nem távoztam soha . Sőt . . . . .