A híd lábánál

Fregatt SzolnokFregatt Szolnok a térképen

2015. augusztusban, kollégákkal járt ittÉrtékelt: 2015. augusztus 30.
A Tisza híd lábánál, nagyon szép környezetben a park szélén található ez a nagyon egyszerű, de kifejezetten hangulatos, nyugis kiülős söröző. A benti részben nem voltunk, de kívülről nem tűnt tágasnak, viszont a teraszon a zöld-fehér Sopronis napernyők alatt üldögélni estefelé igazán kellemes lezárása egy dolgos napnak.
Az italfelhozatal kommersz, viszont árban kifejezettem barátságos. Csapoltan Sopronit árulnak (195/325 Ft-ért), és itt a pohár és a korsó még az a mennyiség, amennyinek egy rendes magyar kocsmában illik lennie (azaz 0,3 és 0,5 l). A legdrágább söreik, a 0,5 l-es üveges Heineken és az Edelweiss is csak 380 Ft-ba kerül. A kézműves sörök forradalma ide még egyáltalán nem tört be, nem tartanak ilyesmiket. Borokból is kommersz BB Arany Cuveét és Olaszrizinget mérnek, decinként 200 ill. 150 Ft-ért, mondjuk szerintem ennél többet nem is szívesen ad ki az ember ezekért a borokért. Ételt nem ettünk, nincs konyhájuk.
A hely hangulata miatt ajánlom, a kiszolgálás is teljesen korrekt, felszabadult, családias a légkör.
Ételek / Italok:Átlagos
Ár / érték arány:Kiváló
Tisztaság:Átlagos
Fregatt Szolnok - Külső képFregatt Szolnok - Külső képFregatt Szolnok - Külső képFregatt Szolnok - Külső képFregatt Szolnok - Külső képFregatt Szolnok - Külső képFregatt Szolnok - Külső kép
Garden Hotel Szolnok - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel