a 45 tihanyi étterem közül

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Móló Büfé Tihany vélemények

2019. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Ahogy a neve is mutatja, büfé. Ehhez képest nem rossz. Nem szabad többet várni. Gyors a kiszolgálás, pörögnek, az ételek is finomak. Sült hekket rendeltünk hasábburgonyával, illetve gyros tálat és a végén főtt kukoricát. Finom volt, ezt nem lehet elrontani. A végén ettem volna valami desszertet, de jégkrémen kívül más nem volt.
Szörnyű 2018. szeptember 1.a párjával járt itt
Hekket ettem a párom pedig gyrost. Örökke emlékezni fogok rá, mert életem legrosszabb hekkjét sikerült elém tenni. A langyos és a hideg között volt valahol, nem volt rendesen átsütve, a külseje kifejezetten nyers volt, de legalább bőségesen tocsogott az olajban. A kenyér nagyon száraz volt! ! A gyros sem volt sokkal jobb. . .
A legfinomabb, legfogyaszthatóbb a Fuze Tea volt.
2018. július 2. járt itt
A Móló Büfé lent, a Café fent. Az értékelésem a büféről szól. Lehet bankkártyával is fizetni, ez nagy pozitívum. A levendula sör az valójában levendulás sör, azaz szörpöt öntenek a sörbe. Szénsav mentesen kértük a limonádét, ez nem jött össze, a palacsinta hűvöskés volt.
Móló Büfé Tihany - Étlap/itallapMóló Büfé Tihany - Külső képMóló Büfé Tihany - Étel/italMóló Büfé Tihany - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. július 11.a párjával járt itt
A Tihanyi kikötőnél található a hely. Lépcsőn kell felmenni a teraszra. A lépcsőn végig virágok, nagyon jól néz ki. Habos kávét kértünk, gyors volt a kiszolgálás, kis ásványvizet is kaptunk hozzá, ahogy dukál. A tejszínhab lehetett volna több is, elég nagy volta a pohár elfért volna benne, de ez már csak részletkérdés. Finom volt a kávé! A teraszon lévő virágok is csodaszépek voltak.
Szörnyű 2017. április 17.a párjával járt itt
2016. szeptemberében jártunk a büfében. Sajnos a megrendelés leadása után kiderült, hogy a büfében dolgozó hölgynek nehezére esik a megrendelt étel elkészítése, amit a kezében lévő toll eldobásával és szóban is nyíltan tudtunkra adott. Ezen sajnos a kedves pultos hölgy magyarázkodása sem segít. A vendéglátás csúcsa! ;)
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 33 helyen első értékelőNépszerű író - 62 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 181 feltöltött kép
Kiváló 2014. augusztus 19.a párjával járt itt
A barátnőmmel a tihanyi félszigeten túráztunk amikor a kikötőben megéheztünk. Rendeltünk 2 hamburgert, majd kaptunk 2 giga nagy hamburgert teli zöldséggel és nagy hússal. Nagyon finom volt, nem az a szétesik a kezedben fajta. 600Ft volt a sajtburger, talán 550 lett volna a sima. Csak ajánlani tudom, balatoni, sőt tihanyi viszonylatban is teljesen rendben vannak az árak.