Remek pacal, korrekt fish and chips

Barátkozó Étterem TiszafüredBarátkozó Étterem Tiszafüred a térképen

2022. augusztusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2022. szeptember 7.
A Barátkozó étterem a tiszafüredi strandon többféle olyan ételt is kínál, ami kifejezetten vonzó. Mi pacalt kértünk mert annak nem lehet ellenállni, valamint fish and chipset.
Szívesen megkóstoltam volna a halászlét meg a rántott velőt is, de a velővel töltött borda sem lett volna ellenemre.
Míg sörért voltam a családom megtámadta az ételeket, így nem sikerült lefotózzam őket úgy, ahogy tálalva voltak.
A fish and chips egy jó minőségű mirelitáruból való, valamelyik sörözőben kérdeztem rá, hogy mirelitet használnak-e igenleges volt a válasz, nos, ez ugyanaz a termék volt. Mely, mint jeleztem, a maga műfajában igen jó, hal friss ízhatású és szaftos.
A krumpli tucattermék, a majonézes mártás élvezhető, a kenyér nagyipari, a pacal viszont kifejezetten finom.
Mindkét fogás 2790 forintba került, ami nevezhető átlagosnak is, én inkább jónak ár/érték aránynak mondanám.
Tisztes 4 pont.
Barátkozó Étterem Tiszafüred - EgyébBarátkozó Étterem Tiszafüred - EgyébBarátkozó Étterem Tiszafüred - EgyébBarátkozó Étterem Tiszafüred - EgyébBarátkozó Étterem Tiszafüred - EgyébBarátkozó Étterem Tiszafüred - Egyéb
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred - Napi ár félpanziós ellátással
Napi ár félpanziós ellátással