Helyi kézműves sörök Tiszafüreden

Nopara Gyógysertár TiszafüredNopara Gyógysertár Tiszafüred a térképen

2022. augusztusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2022. szeptember 7.
A No Para Gyógysertár Tiszafüred kisüzemi főzdéjének a kocsmája, mi több, ha jól nézem, akkor brew pubja, nem esküszöm meg rá, de mintha ott helyben főznék a sört.
A kiszolgáláson van mit javítani, aligha állítható, hogy a kioktató stílusú üzletvezető-tulajdonos aurájú felszolgáló vendéglátásra termett volna. Amikor sörök felől érdeklődünk és érzékeli, hogy van némi jártasságunk a témában, akkor stílust vált. Mi is megadjuk erre a szempontra a 3 pontot.
A nap végén voltunk náluk, enni már nem akartunk, pedig lett volna pár izgalmas harapnivaló. A belső terasz az udvarban van berendezve, kissé elhanyagolt, de alapvetően hangulatos.
A sörök minősége változó, egyik sem volt csúcsminőségű, volt közöttük több élvezetes, de olyan is, amit egyszerűen nem ittunk meg. Betankoltunk még vagy 5 üveggel, azokból, amiket nem kóstoltunk, ezek között nem volt ihatatlan. Katartikus sem.
A jelzett problémák dacára nekem ez megér 4 pontot s ha közelebb laknék Tiszafüredhez, még betérnék időnként.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Nopara Gyógysertár Tiszafüred - EgyébNopara Gyógysertár Tiszafüred - EgyébNopara Gyógysertár Tiszafüred - EgyébNopara Gyógysertár Tiszafüred - EgyébNopara Gyógysertár Tiszafüred - EgyébNopara Gyógysertár Tiszafüred - EgyébNopara Gyógysertár Tiszafüred - EgyébNopara Gyógysertár Tiszafüred - EgyébNopara Gyógysertár Tiszafüred - EgyébNopara Gyógysertár Tiszafüred - EgyébNopara Gyógysertár Tiszafüred - EgyébNopara Gyógysertár Tiszafüred - Egyéb
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred - Napi ár félpanziós ellátással
Napi ár félpanziós ellátással