Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske ★★★★

Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske
Barack Thermal Hotel & Spa TiszakécskeBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske
Barack Thermal Hotel & Spa TiszakécskeBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske

Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske bemutatkozása

50 hangulatos szoba várja, hogy vendégeinket elkényeztethesse. Aki egyszer belekóstol, jó eséllyel visszajár hozzánk.
Ha a vendég kéréseiről van szó, kollégáink nem ismernek lehetetlent, legyen szó korai érkezésről, kései távozásról, szülinapi köszöntésről, konferenciáról, négylábú úti társról.

Príma Vendégház Tiszakécske - Napi árak
Napi árak félpanzióval
Bordűr Wellness Hotel és Szőnyegmúzeum Békésszentandrás

Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske vélemények

Átlagos 2015. május 11.a párjával járt itt
Érkezéskor a recepción a fogadtatás hideg, nem kedves, nem mosolygós, nem tájékoztató (semmi ilyenkor megszokott tájékoztatás, mindent kérdezni kellett), a személyzetnek van mint fejlődi ezen a téren. A hotel valóban szép, tiszta, a berendezés is megfelelő (Biblia nincs). Az ételek minőségén még lehetne javítani, hogy elérje a 4* szintjét.
Átlagos 2014. július 25.a párjával járt itt
Én is jártam itt, de nem adnék 5 -ös értékelést a szállodának. A szálloda új és szép ,de a szobába volt egy pár hiány. Sajnos beleesett a hétvége is és a strandon rengetegen voltak a medencék nem voltak valami tiszták már délután. Az étkezés is elég egyhangú volt, semmi extra és változatosság.
2018. június 21.barátokkal járt itt
Sok jó vélemény olvasása után esett a választásunk a Barack Hotelre. Első benyomásunk a recepción nem mondható pozitívnak, a hölgy rendkívül szófukar volt és cseppet sem kedves. Ugyanez volt a tapasztalatunk az étteremben és a bárban is. Ellenben külön kiemelnénk a takarító személyzet figyelmességét, kedvességét!
2017. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
Szuper helyen fekszik a szálloda.
Az étterem kínálata választékos és finom.
A szobák is és az egész hotel tisztasága kifogástalan.
A személyzet 80% segítőkész, kedves, udvarias. A maradék 20% kedvesnek egyáltalán nem mondható, csak muszájból teszi a dolgát, esetleg rossz napjuk volt ott jártunkor. Ha visszatérünk (igen, tervezzük) reméljük ez változni fog.
2017. július 19.a párjával járt itt
Második alkalommal jártunk itt az előzőhöz képest kicsit gyengült az ételek választéka, a szobák még mindig kényelmesek, komfortosak. Személyzet figyelmes, udvarias. Közelben a tisza part kellemes sétákat ejtettünk. A gyógyvizes medencék vize szerintünk túlfűtött volt, de azért kellemes pár napot töltöttünk.
2017. március 15.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk a Hotel Barackban, most jártunk itt először. Gyakorlott utazók vagyunk, nagyon sok helyen jártunk már, hasonló jellegűekben is.
2016. október 27.a párjával járt itt
A szálloda, szép és modern, a szoba talán túl modern . . . Mi kicsit komornak találtuk. A fürdőre néző nagy-erkélyes szobát sikerült kapnunk, ahonnan láttuk a napfelkeltét. A fürdőszoba is szép, de nincs egy polc, ahova le lehetne pakolni a legfontosabb dolgokat, így kétszer le is vertem a szemhéjpúderemet, amit utána 10 percig próbáltam feltakarítani.
Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - Külső képBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - Medence/kertBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - KörnyékBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - Medence/kertBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - KörnyékBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - SzobákBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - SzobákBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - EgyébBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 30 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2016. január 31.a párjával járt itt
Kellemes hely, praktikusan a fürdővel összekötve. Számomra rideg, de nem ízléstelen minimal art berendezés, jól hangszigetelt szobák,motoros redőnyök. Bőséges reggeli és vacsora, kicsit íztelen, sótlan minden, de ezen lehet segíteni. A fürdőben mindenki megtalálja,amit szeretne, gyógyvíz, szuper úszómedence, soha nincs tömeg.
Barack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - SzobákBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - SzobákBarack Thermal Hotel & Spa Tiszakécske - Külső kép
2015. október 23.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, sajnos végig esett az eső, így sétálni, kerékpározni nem tudtunk. Ezért is nincs véleményünk a szálloda környezetéről, látnivalókról. A szolgáltatásokkal, személyzettel, étkezéssel szóval mindennel elégedettek voltunk, jól ki tudtuk pihenni magunkat.
2015. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
A hotel nagyon szép, a szobák tágasak, kényelmesek, tiszták, modernek. A strandra néző szobákba viszont a fürdő nyitásától erősen beszűrődik a strandolók zaja, ezért az ablakokat be kell csukni. A személyzet kedves, figyelmes. Sajnos rossz idő esetén kevés lehetőség van szállodán belül múlatni az időt.