Szent András Gyógyvizes Strand Tóalmás

Kikapcsolódás félpanziós ellátással
2025.12.28-ig
Termál Hotel Vesta Tápiószecső
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Szent András Gyógyvizes Strand Tóalmás vélemények

Kihagyhatatlan 2020. május 8.barátokkal járt itt
Barátokkal látogattam meg ezt a strandot. Szép környezet, kiváló víz, baráti árak és segítőkész személyzet. 3 szabadtéri medence van, egy nagyobb méretű, valamint egy ülő és egy gyerek medence. Az ülő medence nagyon meleg, ízületi panaszosok számára ajánlott, állítólag tényleg jó hatással van az emberekre.
Időpazarlás 2019. július 26.gyerekekkel járt itt
Hiába van táblán jelezve, hogy kizárólag fürdőruhában lehet a medencében tartózkodni ezt rendre többen megszegik. Az uszómester hosszan elcseveg az ilyen társaság férfi tagjával, de a medencében továbbra is komplett utcai ruhában fürdőznek.

Az viszont, hogy mindez odáig fajul, hogy a társaság egyik kisgyermeke a medence széléről levizelt
Kihagyhatatlan 2018. november 7.a párjával járt itt
Kempingezni voltam ,több hétig szeptemberben
Mindig gyönyörü tiszta viz megfelelö hömérséklettel,Müködö forró zuhanyok ,tiszta mellékhelység Hosszantartó nyitvatartás este 10 ig is
A viz összetétele kiváló rendezi a vérnyomást,nem száritja a bört Szép ápolt park .
Érdekes 2016. október 26.barátokkal járt itt
Ha nem is egy teljes napot, de egy felet akár szeptember végéig el lehet tölteni ezen a strandon. Mi is van itt: gyógyvíz, még ha nem is annyira híres (összetételt meg lehet találni a neten), egy kisebb medencében, ami melegben sajnos túl meleg, 36 fok körüli.
Szent András Gyógyvizes Strand Tóalmás - Szent András Gyógyvizes Strand Tóalmás - Szent András Gyógyvizes Strand Tóalmás - Szent András Gyógyvizes Strand Tóalmás - Szent András Gyógyvizes Strand Tóalmás - Szent András Gyógyvizes Strand Tóalmás - Szent András Gyógyvizes Strand Tóalmás - Szent András Gyógyvizes Strand Tóalmás - Szent András Gyógyvizes Strand Tóalmás - Szent András Gyógyvizes Strand Tóalmás -