Reklamáció kezelés

Haldorádó Kisvendéglő VeresegyházHaldorádó Kisvendéglő Veresegyház a térképen

Szörnyű 2021. áprilisban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2021. április 30.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Reklamációkezelés kritikán aluli, sőt sértő!
A szörnyű az, hogy a pandémia alatt már többször rendeltem ételt az étteremből, és mindig meg voltam elégedve.
De a legutóbbi nagyobb rendelésnél a menü brassói aprópecsnyéje, büdös, ehetetlen volt.
Jelezetem először telefonon, ahol azt választ kaptam, a kollégától hogy már 10 adagot kiadtak és senki nem reklamált.
Ez valahogy nem elégített ki, és féltettem a 10 vendéget, hogy nehogy holnap betegen feküdjenek othon.
Ezután írtam egy posztot a témában a Facebook oldalukra, amit elég hamar töröltek, reagálni nem reagáltak rá. Ez után üzenetben ugyanott megjegyeztem, hogy ez nem a legjobb elintézési mód, megjegyezve, hogy nem túl sokra tartják a vendéget. Erre sem reagáltak.
Természetes nem csere, potya kajára vágytam, csak némi normális kommunikációra.
Pl. megnéztük és Önnek igaza van elnézést, vagy utána néztünk és nálunk ilyen a brassói, de elnézést a kellemetlenségért.
Bár nem először eszem és főzök friss brassóit, így van némi összehasonlítási alapom.
De semmi kommunikáció. Két lehetőség van, vagy a tulaj ilyen tufa, Anti vendéglátós és ruhadtúl nem érdekli, ha valaki reklamál, vagy a kolléga, aki a boltot viszi, a főnök tudta nélkül rombolja az étterem imaget. Egyik sem jó lehetőség. Tehát összefoglalva, ha házhoz rendelsz ki vagy szolgáltatva, mert kiszállítják és onnan már nincs lehetőséged reklamálni, ha ott vagy az étteremben, talán nagyobb az esélyed.
Ételek / Italok:Gyenge
Kiszolgálás:Gyenge

Haldorádó Kisvendéglő további értékelései

2023.08.20a párjával
Leültünk egy nem foglalt asztalhoz, kb 35 fokban. A pincérnő alig ért oda, egy mogorva mondattal megkérdezte, hogy van-e foglalásunk. Nem volt. Igen megkérdőjelezhető hangnemben csaknem kidobott minket. Kb 10 üres asztal volt, foglalt táblácskával. Ha most utánam telefonálna sem mennék vissza!
2023.04.23barátokkal
Ma, 2023. 04.23-án 15 óra körül tértünk be ketten az étterembe. Az asztalok nagy részén foglalt tábla volt, de akadt még egy üres asztal. Leültünk, a szék majdnem összeomlott alattam, egy pincér odajött és azzal kezdte, minimum másfél órát kell várnunk, mert van egy 18 fős társaság. Kérdeztük,...
2023.04.13családjával
Kétszer fordultunk meg az étteremben, egyszer csak desszertet fogyasztottunk és bár kissé sokalltuk az árát, de nagyon finom volt ezért jó emlékként maradt meg. Másodszor a családdal ebédeltünk, itt viszont már brutális árakkal szembesültünk, a halászlé sajnos nem ízlett több embernek sem, pedig...
Libra Hotel Veresegyház - Romantikus kikapcsolódás
Romantikus kikapcsolódás