Historia Hangvilla Étterem, Kávézó & Rendezvényközpont Veszprém

4,2
a 92 veszprémi étterem közül
étterem, kávézó - kávéház, vendéglő
Historia Hangvilla Étterem, Kávézó & Rendezvényközpont Veszprém
Historia Hangvilla Étterem, Kávézó & Rendezvényközpont VeszprémHistoria Hangvilla Étterem, Kávézó & Rendezvényközpont Veszprém

Hotel Historia Malomkert Veszprém - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hotel Historia Malomkert Veszprém
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig

Historia Hangvilla Étterem, Kávézó & Rendezvényközpont Veszprém vélemények

2016. november 21.családjával járt itt
A Hangvilla nagyon szép, modern épület, ráadásul Veszprém belvárosában van-ezáltal könnyen megközelíthető. Én egyszer ettem itt, önkiszoláló-alapú az étterem, a saláták nagyon gusztán vannak tálalva külön asztalon, vannak sütemények is. Az étel,amit választottam finom volt :) A belső kialakítás nagyon hangulatos.
2016. szeptember 3.a párjával járt itt
Ügyesen alakították át a hajdani beton monstrum mozit multifunkcionális kulturális egységgé. A kávéházát kipróbálva csupa jót mondhatunk. Finom sütemények, korrekt kiszolgálás. Hírlap olvasási lehetőség. A csupa üveg épületből kilátni a város sétálóutcájára. Pár asztallal kint is lehetőség van a leülésre. A mosdó modern és tiszta. Kártyával is lehet fizetni.
Historia Hangvilla Étterem, Kávézó & Rendezvényközpont Veszprém - EgyébHistoria Hangvilla Étterem, Kávézó & Rendezvényközpont Veszprém - BelsőHistoria Hangvilla Étterem, Kávézó & Rendezvényközpont Veszprém - Étel/italHistoria Hangvilla Étterem, Kávézó & Rendezvényközpont Veszprém - BelsőHistoria Hangvilla Étterem, Kávézó & Rendezvényközpont Veszprém - BelsőHistoria Hangvilla Étterem, Kávézó & Rendezvényközpont Veszprém - BelsőHistoria Hangvilla Étterem, Kávézó & Rendezvényközpont Veszprém - BelsőHistoria Hangvilla Étterem, Kávézó & Rendezvényközpont Veszprém - BelsőHistoria Hangvilla Étterem, Kávézó & Rendezvényközpont Veszprém - BelsőHistoria Hangvilla Étterem, Kávézó & Rendezvényközpont Veszprém - Külső képHistoria Hangvilla Étterem, Kávézó & Rendezvényközpont Veszprém - Belső
Kiváló 2016. május 6., csoporttal járt itt
Az étterem Veszprém belvárosában található, egy modern épületben. Könnyen megközelíthető mind autóval, mind közösségi közlekedéssel. Egy 30 fős gyermekcsoporttal ebédeltünk az étteremben. Szerencsére a kínálatban szerepeltek menük is, így a szűkös anyagi kereteinktől eltekintve is jól laktak a gyerekek.
Historia Hangvilla Étterem, Kávézó & Rendezvényközpont Veszprém - Belső
Kiváló 2015. február 23.barátokkal járt itt
Az étterem egyik rendezvénye során jártam itt, és azóta állandó vendég vagyok az étteremben. Pozitívan csalódtam, mivel ételek nagyon finoman voltak elkészítve, és a felszolgálók is nagyon kedvesek.
Illetve szívesen ebédelek itt, mivel diákként 10% kedvezményben részesülök a végösszegből, így még jobban megéri :)
Kiváló 2015. február 11.családjával járt itt
Múlt hét szombaton jártunk itt családommal. Figyelmes, mosolygós felszolgáló fogadott minket a bejáratnál. Mint megtudtuk minden hétvégén korlátlan svéd asztalos ebéd van, ami egy új dolog itt Veszprémben. A kinálat bőséges, a látványgrillen pedig a szakácsok szemünk láttára keszitettèk el kedvenc eteleinket. Jövünk máskor is!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 105 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. január 26.családjával járt itt
Családi ebéd keretében jártunk az étteremben. Alapvetően nem volt gond semmivel, a pincérek készségesek, az étel finom, a hely hangulata kellemes. De sajnos kiemelkedőnek sem mondanám,minden nagyon trendi, ugyanakkor átlagos: a kaja és a kiszolgálás is. Mint érkező vendégeket, kicsit későn vettek észre minket, és sokat kellett várni az italra, illetve sajnos az ételválaszték sem túl nagy.
Gyenge 2014. december 14., kollégákkal járt itt
Céges bulin voltunk itt. A belső dizájn tipikusan modern, manapság mindenki belsőépítésznek hiszi magát, akinek van derékszögű vonalzója. Mindegy, trendinek trendi. A levesben viszont kemény volt a borsó, az aszalt szilvával töltött csirkemell ízetlen volt, a sertés szűzérmékből meg nem mertem enni, mert valahogyan nagyon más színe volt a húsnak ott, ahol nem takarta másik hússzelet.
Kiváló 2014. szeptember 18.a párjával járt itt
Kellemes meglepetés volt felfedezni, hogy már nem csak Budapesten talál az ember korlátlan svédasztalos vacsora lehetőséget, hanem már Veszprémben is. Ráadásul teljesen megfizethető áron (hétköznaponként 2.990 Ft / fő). Az étteremnek külön gyerek játszósarka van a legkisebbeknek. Csak ajánlani tudjuk.
Historia Hangvilla Étterem, Kávézó & Rendezvényközpont Veszprém - Étel/italHistoria Hangvilla Étterem, Kávézó & Rendezvényközpont Veszprém - Étel/ital
Kiváló 2014. július 1.családjával járt itt
Igazi belvárosi család-barát és elegáns étterem, ahol kellemesen el lehet költeni egy remek ebédet, akár a belső térben, akár a teraszon. Kisebb gyermekeket etetőszékbe ültethetünk. Önkiszolgálás és pincéres felszolgálás is igénybe vehető, hétvégeken svéd asztallal várják a vendégeket.
Historia Hangvilla Étterem, Kávézó & Rendezvényközpont Veszprém a térképen
8200 VeszprémBrusznyai u. 2.
06 88 889186
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége • esküvők, születésnapok, konferenciák
H-P
Konferencia Terem - max. 120 fő
Színház Terem - max. 471 fő
Étterem - max. 250 fő
Kávézó - max. 136 fő
Cseh sörök, Német-osztrák sörök, Búzasör, Historia Kézműves Házisörök (Pils illetve Meggy)
Wellness Hotel Szindbád