Skorpió Irish Pub Étterem Veszprém

étterem, söröző
Skorpió Irish Pub Étterem Veszprém
Skorpió Irish Pub Étterem VeszprémSkorpió Irish Pub Étterem Veszprém

Skorpió Irish Pub Étterem Veszprém bemutatkozása

A kezdet a kétezredik év decembere. Azóta zajlik az élet az "Írben". A családias hangulatú, népes törzsvendégkörrel rendelkező pub kulturált szórakozási lehetőséget biztosít mind a fiatal, mind a középkorosztály számára. A zeg-zugos belső tér, antik tárgyak, régi képek, egy nyugalmasabb időbe varázsolja vissza a városi forgatagból betérő vendéget.

Hotel Historia Malomkert Veszprém - Augusztus 20.
Augusztus 20.
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig

Skorpió Irish Pub Étterem Veszprém vélemények

2016. október 20.gyerekekkel járt itt
Mottóként ide kívánkozik a régi vicc: - Kérem ez a marha olyan kemény volt, mint a csizmatalp - higgye el szakember vagyok! - Az úr talán szakács? - Nem, cipész! Szóval sajnos a bélszinem szerintem nem vesepecsenyéből készült, vagy nyugdíjas korú volt szegény szarvasmarha. Így aztán irigykedve néztem családom többi tadjának csirkés ételeit.
Szörnyű 2016. július 25.a párjával járt itt
Párommal egyik hétköznap este mentünk be, kifejezetten egy hamburgerre. A bejárat előtt zsúfolt volt, de az oldalsó asztalok között több üres is volt, itt foglaltunk helyet. Pár perc múlva az egyik felszolgáló jött, egy korsó sört és étlapot. Egy perc múlva meg is kaptuk.
Kiváló 2016. március 18.a párjával járt itt
Nem foglaltunk asztalt, mégis megoldották a felszolgálók, hogy egy későbbi foglalásig meg tudtunk vacsorázni. A hely szellemiségének megfelelően berendezett étterem. Udvarias kiszolgálásban volt részünk, nem kellett sokáig várni a megrendelt vacsorára. Ízletes, finom volt az elkészített étel, mutatósan szervírozva.
2014. január 16., csoporttal járt itt
Decemberben ismerősökkel munkatársakkal jártam itt. Bár sokan voltunk a felszolgálás pörgős volt. A pincérek kedvesek udvariasak voltak. Nagy a választék a kajából. Érdekes és sajátságos a bútorzat. Jó hogy vannak kisebb helyiségek! a kaja ízletes és bőséges volt. A pálinkában és sörben sem csalódtunk. Máskor is jövünk!
Kiváló 2013. június 17.barátokkal járt itt
Tényleg családias hely és nagyon jól főznek. Nagy a választék italokból és ételekből is. Én nagyon ajánlom! Tetszik, hogy a pincérek pörögnek, és kedvesek, mosolygósak. Az ételek minőségében eddig sohasem csalódtam, mindig megfelelőek voltak ízre és mennyiségre is.
Skorpió Irish Pub Étterem Veszprém a térképen
8200 VeszprémVirág Benedek u. 1
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • koktélok • napi menü • széles borválaszték
H-CS
P-Szo
V
nemzetközi
grill ételek
Zene
Gépzene: dance, nemzetközi slágerek, pop, reggae, rock, rock&roll
Különtermek
Különterem - max. 28 fő